FACE SERUM

No review
Regular price 2,500 ALL
Regular price Sale price 2,500 ALL

 

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Serum me cilësi tepër të pasur e te larte, për shkak...

 

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Serum me cilësi tepër të pasur e te larte, për shkak të emulsifikuesit natyral. Inpasur me sakaride të stabilizuara të vitaminës C, shegës dhe bio që vendosin një mburojë në lëkurën tuaj të mbrojtur nga radikalet e lira ndotesit e atmosferës ose rrezatimi UV.
Serumi ndihmon minimizimin e vijat e holla dhe rrudhat. Kombinimi i tij unik me niacinamide, acidit hialuronik dhe aloe vera chel, jane aleatë në hidratimin e menjëhershëm, i ofrojnë lëkurës tuaj lagështirën dhe freskinë e humbur.

SI DUHET TA PERDOR ?

Vendoseni ne fytyrë, qafe dhe dekoltenë pas pastrimit të lëkurës, me masazh të lehtë deri në përthithje të plotë. Vetëm për përdorim të jashtëm.

INGRENDIENTET

AQUA, GLYCERIN, Polyglyceryl-4 laurate/succinate, NIACINAMIDE, PHENOXYETHANOL, XANTHAN GUM, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, SILICA, SODIUM ASCORBYL PHOSPHATE, SODIUM HYALURONATE, PARFUM, PUNICA GRANATUM FRUIT EXTRACT, SODIUM CITRATE, ETHYLHEXYLG- LYCERIN, SODIUM GLUCONATE, GELLAN GUM, CITRIC ACID, BIOSACCHARIDE GUM-4, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE NATURAL40 ml

The system consists of two serums (A and B) that work synergistically to address different aspects of pigmentation. This versatility allows for a tailored approach to individual skin needs.

 

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Serum me cilësi tepër të pasur e te larte, për shkak të emulsifikuesit natyral. Inpasur me sakaride të stabilizuara të vitaminës C, shegës dhe bio që vendosin një mburojë në lëkurën tuaj të mbrojtur nga radikalet e lira ndotesit e atmosferës ose rrezatimi UV.
Serumi ndihmon minimizimin e vijat e holla dhe rrudhat. Kombinimi i tij unik me niacinamide, acidit hialuronik dhe aloe vera chel, jane aleatë në hidratimin e menjëhershëm, i ofrojnë lëkurës tuaj lagështirën dhe freskinë e humbur.

SI DUHET TA PERDOR ?

Vendoseni ne fytyrë, qafe dhe dekoltenë pas pastrimit të lëkurës, me masazh të lehtë deri në përthithje të plotë. Vetëm për përdorim të jashtëm.

INGRENDIENTET

AQUA, GLYCERIN, Polyglyceryl-4 laurate/succinate, NIACINAMIDE, PHENOXYETHANOL, XANTHAN GUM, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, SILICA, SODIUM ASCORBYL PHOSPHATE, SODIUM HYALURONATE, PARFUM, PUNICA GRANATUM FRUIT EXTRACT, SODIUM CITRATE, ETHYLHEXYLG- LYCERIN, SODIUM GLUCONATE, GELLAN GUM, CITRIC ACID, BIOSACCHARIDE GUM-4, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE NATURAL40 ml

Share information about your brand with your customers. Describe a product, make announcements, or welcome customers to your store.

You may also like

Recently Viewed Products

Sorry, there are no products!