FULLY HAIR SHAMPOO

Lek 1,400

Një shampo me formule natyrale,e cila nuk permban SLES-SLS , paraben,silikon apo ingrendient te cilet i bejne alergji lekures dh skalpit. Shampo eshte e pershtatshme për përdorim të përditshëm, si dhe mundet te perdoret per lëkurë të ndjeshme ose për fëmijë.

Si një xhel dush, ai mund të përfshijë agjentë hidratues dhe zbutës ndërsa si shampo, ai mund të përfshijë përbërës shtesë aktivë për kujdesin e flokut. I pasur me Aloe Vera dhe panthenol(Vitamina b5).

Nuk ka nevojë të hollohet me ujë, nuk mpikset me kripë.

Ingrendient si Bishiti i kalit, hithrat Tea tree oil, kapilarina,Vitamina B complex(perfshire ketu dhe biotinen), bejne te mundur daljen e flokeve te reja.preventimin e renies ne rast se renia nuk eshte per arsye shendetesore apo gjenetike, ben flokun te ndihet me i shendetshem dhe me volum si dhe ndihmon ne balancimin e yndyres.

INGRENDIENTET AKTIV: BISHTI I KALIT, VITAMINA B COMPLEX, ROZMARINA, KAPILARINA, TEA TREE OIL, WHEAT PROTEIN, EXTRAKTI I LIMONIT, HITHRA.

Sasia : 350 ml