HAIR MASK

Lek 1,500

Maska ben nje veprim zbutës dhe super hidratues, e cila perfshin vajra natyrale  dhe ekstrakte bimore të ndryshme , ne kete menyre të krijohet nje produkt unik të kujdesit intensive te flokeve.

Ideale për flokë të thatë , te lyer dhe të dëmtuar.

Mbahet në një vend të freskët dhe të thatë.

INGRENDIENTET AKTIV: ALOE CERA, AVOKADO, VAJ KOKOSI, VAJ ARGANI, TEA TREE OIL.

Sasia : 250 ml