MOISTURISER

No review
Regular price 2,200 ALL
Regular price Sale price 2,200 ALL

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

 Kremi ka nje formule High-tech.
I pasur me emulsiator biomimetik, i...

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

 Kremi ka nje formule High-tech.
I pasur me emulsiator biomimetik, i cili ka provuar klinikisht bio-disponueshmërinë dhe efikasitetin e shtuar të acidit aktiv-hialuronik, aloe vera dhe avokado, duke siguruar një efekt të dytë të lëkurës, forcon barrierën e lagështisë së lëkurës. Pasuruar me sakaride të stabilizuara të vitaminës C, shegës të cilat formojnë një mburojë për lëkurën tuaj duke e mbrojtur atë nga radikalet e lira, ndotësit atmosferikë ose rrezatimi UV, duke minimizuar vijat e hollë dhe rrudhat


SI DUHET TA PERDOR?

 Vendoseni butësisht në qafe, fytyrë dhe dekoltenë pas pastrimit të lëkurës deri në përthithjen e plotë.

INGRENDIENTET

 AQUA, COCO-CAPRYLATE, SUCROSEPOLYSTEARATE,CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PROPANEDIOL, BEHENYLALCOHOL, GLYCERIN, SODIUM POLYACRYLATE, CAPYLYL GLYCOL, C12-16 ALCOHOLS, TRIETHYLCITRATE, XANTHANGUM,GLYCERYLUNDECYLENATE, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, CETYL PALMITATE, PARFUM, PERSEAGRATISSIMA OL, SODIUM ASCORBYL PHOSPHATE, PALMITICACID, BENZOICACID HYDROGENATEDLECITHIN PUNICA GRANATUMFRUrTEXTRACT,SODIUMCITRATE, TOCOPHEROL, ALLANTOIN SODIUM GLUCONATE, HELIANTHUSANNUUS SEED OIL, PHENOXYETHANOLSODIUMHYALRONATE, BIOSACCHARIDE GUM-4,CITRICACID, POTASSIUMSORBATE, SODIUMBENZOATE

ORIGJINA BIMORE: 93.27%


50 g: 3,38 Oz

The system consists of two serums (A and B) that work synergistically to address different aspects of pigmentation. This versatility allows for a tailored approach to individual skin needs.

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

 Kremi ka nje formule High-tech.
I pasur me emulsiator biomimetik, i cili ka provuar klinikisht bio-disponueshmërinë dhe efikasitetin e shtuar të acidit aktiv-hialuronik, aloe vera dhe avokado, duke siguruar një efekt të dytë të lëkurës, forcon barrierën e lagështisë së lëkurës. Pasuruar me sakaride të stabilizuara të vitaminës C, shegës të cilat formojnë një mburojë për lëkurën tuaj duke e mbrojtur atë nga radikalet e lira, ndotësit atmosferikë ose rrezatimi UV, duke minimizuar vijat e hollë dhe rrudhat


SI DUHET TA PERDOR?

 Vendoseni butësisht në qafe, fytyrë dhe dekoltenë pas pastrimit të lëkurës deri në përthithjen e plotë.

INGRENDIENTET

 AQUA, COCO-CAPRYLATE, SUCROSEPOLYSTEARATE,CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PROPANEDIOL, BEHENYLALCOHOL, GLYCERIN, SODIUM POLYACRYLATE, CAPYLYL GLYCOL, C12-16 ALCOHOLS, TRIETHYLCITRATE, XANTHANGUM,GLYCERYLUNDECYLENATE, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, CETYL PALMITATE, PARFUM, PERSEAGRATISSIMA OL, SODIUM ASCORBYL PHOSPHATE, PALMITICACID, BENZOICACID HYDROGENATEDLECITHIN PUNICA GRANATUMFRUrTEXTRACT,SODIUMCITRATE, TOCOPHEROL, ALLANTOIN SODIUM GLUCONATE, HELIANTHUSANNUUS SEED OIL, PHENOXYETHANOLSODIUMHYALRONATE, BIOSACCHARIDE GUM-4,CITRICACID, POTASSIUMSORBATE, SODIUMBENZOATE

ORIGJINA BIMORE: 93.27%


50 g: 3,38 Oz

Share information about your brand with your customers. Describe a product, make announcements, or welcome customers to your store.

You may also like

Recently Viewed Products

Sorry, there are no products!