Duke shfaqur 1–12 nga 19 rezultate në total

Price filter
  Filter by color
   Filter by size

    FULLY HAIR SHAMPOO

    Një shampo me formule natyrale,e cila nuk permban SLES-SLS , paraben,silikon apo ingrendient te cilet i bejne alergji lekures dh skalpit. Shampo eshte e pershtatshme për përdorim të përditshëm, si dhe...

    MICRO KERATIN HAIR MASK

    Pershkrimi: Formulë superiore me keratin mikro molekulare që mund të depërtojë lehtësisht në teksturen e flokëve, duke rritur strukturën e brendshme të proteinave. Vaji i ricinit përmirëson pamjen e flokëve të...

    MICRO KERATIN SHAMPOO

    Përshkrimi: Një shampo natyrale pa SLES SLS e pasuruar me proteina mikro keratinike që depërton lehtësisht në teksturen e flokëve dhe riparon dëmtimet e shkaktuara nga lyerja e flokeve, procedurat e...

    HAIR BRUSH

    Stukture atomike,me fije palstike elastike dhe te buta.Ndihmon ne krehjen e lehte te flokut,pa I keputur majat.

    CLEANSING FOAM - OILY & COMBINATION SKIN

    Shkumë larese për pastrimin efektiv të epidermës. Ingrendientet e saj kujdesen për filmin hidrolipidik të lëkurës dhe parandalojnë tharjen. Ideale për heqjen e make up-it Pa SLES-SLS INCI: Aqua, coco-glucoside, cocamidopropyl...

    ANTI FRIZZ HAIR MICRO KERATIN

    Pershkrimi: Krem zbutes per aplikim pas dushit, pa shpelarje, i pasur me keratinen mikro-molekulare që mund të depërtojë lehtë në teksturen e flokëve, duke i mbrojtur ata nga faktorë të jashtëm...

    HAIR VITAMIN GUMMIES

    Pershkrimi: 60 Suplemente dietike,ne forme arushash, te cilat nuk te shendoshin apo te shkaktojne fryrje. Prodhuar ne Amerike, certifikuar nga FDA. Perdorimi: E keshillueshme te konsumohen 2 suplemente cdo dite ne...

    TONING HAIR SHAMPOO & SERUM

    Përshkrimi: Nje set i cili permban shampon dhe serumin per parandalimin e renies, daljen e folikulave te reja si dhe ndihmon ne zgjatjen me te shpejte te flokeve. Formulat e produkteve jane  formuluar...

    VITAMIN C

    Serumi me vitaminen C eshte antioksidues i bazuar në vitaminat C përmbrojtje të plotë antioksiduese dhe anti-plakje. Esteri i stabilizuar i vitaminës C zvogëlon prodhimin e melaninës pasi mbron nga radikalet e...

    FACE SCRUB

    Scrub i perbere me pluhur bajame dhe kërcell bambuje të cilat heqin qelizat e vdekura që grumbullohen në sipërfaqen e lëkurës.I pasur me ekstraktin e trendafilit, i cili vepron si një...

    HAIR MASK

    Maska ben nje veprim zbutës dhe super hidratues, e cila perfshin vajra natyrale  dhe ekstrakte bimore të ndryshme , ne kete menyre të krijohet nje produkt unik të kujdesit intensive te...

    BEAUTY ELIXIR ‘LIMITED EDITION’

    Uji i trëndafilit ka veti tonike, pastruese, hidratuese dhe qetësuese për lëkurën.Mund të përdoret pasi është locion tonik hidratues i fytyrës, por mund tëpërfshihet në produkte të kujdesit të lëkurës për...