BEAUTY ELIXIR ‘LIMITED EDITION’

No review
Regular price 1,500 ALL
Regular price 0 ALL Sale price 1,500 ALL

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Uji i trëndafilit ka veti tonike, pastruese, hidratuese dhe qetësuese për lëkurën.
Mund...

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Uji i trëndafilit ka veti tonike, pastruese, hidratuese dhe qetësuese për lëkurën.
Mund të përdoret pasi është locion tonik hidratues i fytyrës, por mund të
përfshihet në produkte të kujdesit të lëkurës për lëkurë të ndjeshme dhe / ose
të dëmtuar. Aroma e saj intensive nxit relaksimin.

SI DUHET TA PERDOR ?

Sprucojeni ne lekuren tuaj ne cdo moment gjate dites. Ju freskon, hidraton dhe mbron lekuren nga faktoret demtues te jashtem.

INGRENDIENTET

Rose water, Aloew vera , chamomile.

Sasia : 100 ml

The system consists of two serums (A and B) that work synergistically to address different aspects of pigmentation. This versatility allows for a tailored approach to individual skin needs.

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Uji i trëndafilit ka veti tonike, pastruese, hidratuese dhe qetësuese për lëkurën.
Mund të përdoret pasi është locion tonik hidratues i fytyrës, por mund të
përfshihet në produkte të kujdesit të lëkurës për lëkurë të ndjeshme dhe / ose
të dëmtuar. Aroma e saj intensive nxit relaksimin.

SI DUHET TA PERDOR ?

Sprucojeni ne lekuren tuaj ne cdo moment gjate dites. Ju freskon, hidraton dhe mbron lekuren nga faktoret demtues te jashtem.

INGRENDIENTET

Rose water, Aloew vera , chamomile.

Sasia : 100 ml

Share information about your brand with your customers. Describe a product, make announcements, or welcome customers to your store.

You may also like

Recently Viewed Products

Sorry, there are no products!