CLEANSING FOAM - DRY SKIN

Lek 1,000

Shkumë larese për pastrimin efektiv të epidermës. Ingrendientet e saj kujdesen për filmin hidrolipidik të lëkurës dhe parandalojnë tharjen.

Ideale për heqjen e make up-it

Pa SLES-SLS

INCI: Aqua, coco-glucoside, cocamidopropyl betaine, glycerin, sodium lauroyl sarcosinate, peg-40 hydrogenated castor oil, sodium lauroyl glutamate, phenoxyethanol, sodium lactate, panthenol, citric acid, sodium chloride, ethylhexylglycerin, polyquaternium-7, tetrasodium glutamate diacetate.

Sasia : 250 ml