ANTI-AGING HYDRATING CREAM

No review
Regular price 3,000 ALL
Regular price 0 ALL Sale price 3,000 ALL

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Krem për fytyrën për lekure me rrudha te dukshme.

Duke kombinuar me...

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Krem për fytyrën për lekure me rrudha te dukshme.

Duke kombinuar me forcë veprimin dhe strukturën e zgjuar që përshtatet për
të gjitha llojet e lëkurës. Peptidet e gjeneratës së re dhe acidi hialuronik i
trefishtë sigurojnë veprim të synuar për të luftuar linjat e shprehjes dhe për të
rritur shëndetin e përgjithshëm të lëkurës. Koenzima Q10 dhe vitamina C
mbrojnë kundër veprimit të radikalëve të lirë përgjegjës për plakjen e
parakohshme të lëkurës.

 

SI DUHET TA PERDOR?

Aplikojeni butesisht, me mollezat e gishterinjve ne lekure te paster cdo mengjes dhe cdo darke pas nje produkti me teksture me te lehte si nje serum.

 

INGENDIENTET

Aqua, glycine soja oil, cetyl alcohol, cetearyl isononanoate, glyceryl stearate, glycerin, myristyl myristate, glyceryl stearate citrate, butyrospermum parkii butter, olea europaea fruit oil, phenoxyethanol, cera alba, sodium stearoyl glutamate, parfum, isomalt, aloe barbadensis leaf juice, xanthan gum, benzyl alcohol, ethylhexylglycerin, sodium hyaluronate, sodium gluconate, chamomilla recutita flower extract, lecithin, vitis vinifera fruit cell extract, sodium benzoate, potassium sorbate, citric acid.

Sasia: 50 ml

The system consists of two serums (A and B) that work synergistically to address different aspects of pigmentation. This versatility allows for a tailored approach to individual skin needs.

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Krem për fytyrën për lekure me rrudha te dukshme.

Duke kombinuar me forcë veprimin dhe strukturën e zgjuar që përshtatet për
të gjitha llojet e lëkurës. Peptidet e gjeneratës së re dhe acidi hialuronik i
trefishtë sigurojnë veprim të synuar për të luftuar linjat e shprehjes dhe për të
rritur shëndetin e përgjithshëm të lëkurës. Koenzima Q10 dhe vitamina C
mbrojnë kundër veprimit të radikalëve të lirë përgjegjës për plakjen e
parakohshme të lëkurës.

 

SI DUHET TA PERDOR?

Aplikojeni butesisht, me mollezat e gishterinjve ne lekure te paster cdo mengjes dhe cdo darke pas nje produkti me teksture me te lehte si nje serum.

 

INGENDIENTET

Aqua, glycine soja oil, cetyl alcohol, cetearyl isononanoate, glyceryl stearate, glycerin, myristyl myristate, glyceryl stearate citrate, butyrospermum parkii butter, olea europaea fruit oil, phenoxyethanol, cera alba, sodium stearoyl glutamate, parfum, isomalt, aloe barbadensis leaf juice, xanthan gum, benzyl alcohol, ethylhexylglycerin, sodium hyaluronate, sodium gluconate, chamomilla recutita flower extract, lecithin, vitis vinifera fruit cell extract, sodium benzoate, potassium sorbate, citric acid.

Sasia: 50 ml

Share information about your brand with your customers. Describe a product, make announcements, or welcome customers to your store.

You may also like

Recently Viewed Products

Sorry, there are no products!