BB CREAM SPF 30

Lek 2,800

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

PER TE KRIJUAR KETE BEAUTY BALM
JEMI FRYMEZUAR NGA MIXIMI I SHUME PRODUKTEVE NDERMJET SKIN CARE, SPF DHE FONDATINTES.
NJE BB CREAM NATYRAL, ME MBULIM TE PLOTE DHE HIDRATUES GJITHASHTU, PA PATUR NEVOJEN E VENDOSJES SE KREMIT TE DIELLT.
KREMI OFRON MBULIM TE LEKURES ME TEKSTUREN E TIJ DELIKATE DHE PREJ KADIFEJE, DUKE I DHENE MENJEHERE LEKURES NJE PAMJE MAT.

Ps: IDEALE PER TE GJITHA LLOJET E LEKURAVE


Si duhet ta perdor ?
APLIKOJENI PAS HIDRATANTIT. KREMI I DIELLIT DUHET TE JETE SHTRESA PERFUNDIMTARE NE LEKURE PER TE QENE EFEKTIV.
HIDRATANTET JANE DIZEJNUAR PER TU PERTHITHUR NE SHTRESAT ME TE THELLA TE LEKURES.

Ps: NA THUAJ SI DO E NDIHESH BB CREAM-in tone.

 

INGRENDIENTET

INGREDIENTS: AQUA, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE,
ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, GLYCERIN, TITANIUM DIOXIDE, ETHYLHEXYL
SALICYLATE, C12-15 ALKYL BENZOATE, BEHENETH-25, DIISOPROPYL SEBACATE,
TAPIOCA STARCH, ETHYLHEXYL TRIAZONE, PHENYL TRIMETHICONE, DIISOPROPYL
ADIPATE, POLYGLYCERYL-3 DIISOSTEARATE, PANTHENOL, SILICA,
PHENOXYETHANOL, CAPRYLYL GLYCOL, CI 77492, GLYCERYL UNDECYLENATE,
MAGNESIUM ALUMINUM SILICATE, XANTHAN GUM, PARFUM, SODIUM
POLYACRYLATE, SODIUM BENZOATE, TOCOPHEROL, CI 77491, BENZOIC ACID,
GLYCERYL CAPRYLATE, BISABOLOL, DEHYDROACETIC ACID, ALLANTOIN, CI 77499,
SODIUM HYALURONATE, SODIUM CITRATE, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL,
PHENYLPROPANOL, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, BHT

50 ml