BEAUTY ELIXIR ‘LIMITED EDITION’

Lek 1,500

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Uji i trëndafilit ka veti tonike, pastruese, hidratuese dhe qetësuese për lëkurën.
Mund të përdoret pasi është locion tonik hidratues i fytyrës, por mund të
përfshihet në produkte të kujdesit të lëkurës për lëkurë të ndjeshme dhe / ose
të dëmtuar. Aroma e saj intensive nxit relaksimin.

SI DUHET TA PERDOR ?

Sprucojeni ne lekuren tuaj ne cdo moment gjate dites. Ju freskon, hidraton dhe mbron lekuren nga faktoret demtues te jashtem.

INGRENDIENTET

Rose water, Aloew vera , chamomile.

Sasia : 100 ml