BLACK CLAY MASK

Lek 1,500

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Maska e zeze eshte e shkelqyer për lëkurat me yndyre , të prirur ndaj puçrrave pasi balte nxjerrë papastërtitë nga thellësia në poret. 

SI DUHET TA PERDOR ?

Aplikojeni 1-2 here ne jave ne te gjithe fytyren me mollezat e gishterinjve. E mbani rreth 15-20 minuta dhe me pas shpelajeni fytyren me uje te bollshem.

INGRENDIENTET

BLACK CLAY MASK

Sasia : 50 ml