ANTIACNE HYDRATE CREAM

Lek 2,000

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Hidratant teresisht natyral,me bazë OIL FREE pa sulfate, Bazuar në një përzierje ingrendientesh me origjinë bimore, që krijon një produkt kristal të pastër ,duke lene nje ndjesi shume te bute dhe hidratuese ne lekure.
E pasur me agjentë kationikë që veprojnë si shkëputës dhe hidratojnë fytyren, balancojne pH dhe ndihmon ne qetesimin e akneve.
Formula natyrale 90% - jo irrituese

 

SI DUHET TA PERDOR?

Aplikojeni butesisht, me mollezat e gishterinjve ne lekure te paster cdo mengjes dhe cdo darke pas nje produkti me teksture me te lehte si nje serum.

INGRENDIENTET

Aqua, C12-16 alcohols, behenyl alcohol, coco-caprylate, caprylic/capric triglyceride, propanediol, palmitic acid, glycerin, hydrogenated lecithin, caprylyl glycol, glyceryl undecylenate, xanthan gum, triethyl citrate, benzoic acid, tocopherol, allantoin, sodium gluconate, helianthus annuus seed oil, sodium hyaluronate.

Sasia : 50 ml