ANTIACNE HYDRATE CREAM

No review
Regular price 2,000 ALL
Regular price 0 ALL Sale price 2,000 ALL

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Hidratant teresisht natyral,me bazë OIL FREE pa sulfate, Bazuar në një përzierje...

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Hidratant teresisht natyral,me bazë OIL FREE pa sulfate, Bazuar në një përzierje ingrendientesh me origjinë bimore, që krijon një produkt kristal të pastër ,duke lene nje ndjesi shume te bute dhe hidratuese ne lekure.
E pasur me agjentë kationikë që veprojnë si shkëputës dhe hidratojnë fytyren, balancojne pH dhe ndihmon ne qetesimin e akneve.
Formula natyrale 90% - jo irrituese

 

SI DUHET TA PERDOR?

Aplikojeni butesisht, me mollezat e gishterinjve ne lekure te paster cdo mengjes dhe cdo darke pas nje produkti me teksture me te lehte si nje serum.

INGRENDIENTET

Aqua, C12-16 alcohols, behenyl alcohol, coco-caprylate, caprylic/capric triglyceride, propanediol, palmitic acid, glycerin, hydrogenated lecithin, caprylyl glycol, glyceryl undecylenate, xanthan gum, triethyl citrate, benzoic acid, tocopherol, allantoin, sodium gluconate, helianthus annuus seed oil, sodium hyaluronate.

Sasia : 50 ml 

The system consists of two serums (A and B) that work synergistically to address different aspects of pigmentation. This versatility allows for a tailored approach to individual skin needs.

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Hidratant teresisht natyral,me bazë OIL FREE pa sulfate, Bazuar në një përzierje ingrendientesh me origjinë bimore, që krijon një produkt kristal të pastër ,duke lene nje ndjesi shume te bute dhe hidratuese ne lekure.
E pasur me agjentë kationikë që veprojnë si shkëputës dhe hidratojnë fytyren, balancojne pH dhe ndihmon ne qetesimin e akneve.
Formula natyrale 90% - jo irrituese

 

SI DUHET TA PERDOR?

Aplikojeni butesisht, me mollezat e gishterinjve ne lekure te paster cdo mengjes dhe cdo darke pas nje produkti me teksture me te lehte si nje serum.

INGRENDIENTET

Aqua, C12-16 alcohols, behenyl alcohol, coco-caprylate, caprylic/capric triglyceride, propanediol, palmitic acid, glycerin, hydrogenated lecithin, caprylyl glycol, glyceryl undecylenate, xanthan gum, triethyl citrate, benzoic acid, tocopherol, allantoin, sodium gluconate, helianthus annuus seed oil, sodium hyaluronate.

Sasia : 50 ml 

Share information about your brand with your customers. Describe a product, make announcements, or welcome customers to your store.

You may also like

Recently Viewed Products

Sorry, there are no products!