MILKY FACE CLEANSER

Lek 1,500

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Locion per pastimin e lekures ndaj papastertive , rimelit, fondatintes si dhe perberjeve te tjera qe vendosni ne lekure. Ajo gjithashtu mban lëkurën e butë dhe të hidratuar, duke e lejuar atë të marrë frymë. E pasur me vajra bimore, përfshirë vajin e kastori, duke stimuluar keshtu forcimin dhe zgjatjen e qerpikeve. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

SI DUHET TA PERDOR KETE KREM?

Aplikojeni në fytyrë, sy dhe qafë dhe masazhojeni butësisht. Aplikojeni fillimisht ne një tampon pambuku.
Mos e shpëlani me uje.

INGRENDIENTET

Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Carthamus Tinctorius Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Glyceryl Stearate, Polyglyceryl-3 Stearate, Olea Europaea Fruit Oil, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii Butter, Ricinus Communis Seed Oil, Theobroma Cacao Seed Butter, Phenoxyethanol, Sodium Stearoyl Lactylate, Sodium Stearoyl Glutamate, Glyceryl Stearate Citrate, Glyceryl Undecylenate, Parfum, Xanthan Gum, Tocopheryl Acetate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Ethylhexylglycerin, Sodium Chloride

Sasia: 250 ml