MILKY FACE CLEANSER

No review
Regular price 1,500 ALL
Regular price 0 ALL Sale price 1,500 ALL

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Locion per pastimin e lekures ndaj papastertive , rimelit, fondatintes...

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Locion per pastimin e lekures ndaj papastertive , rimelit, fondatintes si dhe perberjeve te tjera qe vendosni ne lekure. Ajo gjithashtu mban lëkurën e butë dhe të hidratuar, duke e lejuar atë të marrë frymë. E pasur me vajra bimore, përfshirë vajin e kastori, duke stimuluar keshtu forcimin dhe zgjatjen e qerpikeve. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

SI DUHET TA PERDOR KETE KREM?

Aplikojeni në fytyrë, sy dhe qafë dhe masazhojeni butësisht. Aplikojeni fillimisht ne një tampon pambuku.
Mos e shpëlani me uje.

INGRENDIENTET

Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Carthamus Tinctorius Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Glyceryl Stearate, Polyglyceryl-3 Stearate, Olea Europaea Fruit Oil, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii Butter, Ricinus Communis Seed Oil, Theobroma Cacao Seed Butter, Phenoxyethanol, Sodium Stearoyl Lactylate, Sodium Stearoyl Glutamate, Glyceryl Stearate Citrate, Glyceryl Undecylenate, Parfum, Xanthan Gum, Tocopheryl Acetate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Ethylhexylglycerin, Sodium Chloride

Sasia: 250 ml

The system consists of two serums (A and B) that work synergistically to address different aspects of pigmentation. This versatility allows for a tailored approach to individual skin needs.

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Locion per pastimin e lekures ndaj papastertive , rimelit, fondatintes si dhe perberjeve te tjera qe vendosni ne lekure. Ajo gjithashtu mban lëkurën e butë dhe të hidratuar, duke e lejuar atë të marrë frymë. E pasur me vajra bimore, përfshirë vajin e kastori, duke stimuluar keshtu forcimin dhe zgjatjen e qerpikeve. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

SI DUHET TA PERDOR KETE KREM?

Aplikojeni në fytyrë, sy dhe qafë dhe masazhojeni butësisht. Aplikojeni fillimisht ne një tampon pambuku.
Mos e shpëlani me uje.

INGRENDIENTET

Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Carthamus Tinctorius Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Glyceryl Stearate, Polyglyceryl-3 Stearate, Olea Europaea Fruit Oil, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii Butter, Ricinus Communis Seed Oil, Theobroma Cacao Seed Butter, Phenoxyethanol, Sodium Stearoyl Lactylate, Sodium Stearoyl Glutamate, Glyceryl Stearate Citrate, Glyceryl Undecylenate, Parfum, Xanthan Gum, Tocopheryl Acetate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Ethylhexylglycerin, Sodium Chloride

Sasia: 250 ml

Share information about your brand with your customers. Describe a product, make announcements, or welcome customers to your store.

You may also like

Recently Viewed Products

Sorry, there are no products!