VITAMIN A

Lek 2,300

20 ml20 ml

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Serum me energji të lartë I perbere nga ingrendient bimore që imitojnë
veprimin kundër rrudhave të Vitaminës A. alfa-alfa dhe kompleksi liposomal
nga një dipeptid anti-rrudhë, nxisin sintezën e kolagjenit dhe në të njëjtën
kohë frenojnë veprimin e enzimave përgjegjëse për degradimin e tij. Përveç
kësaj, aktiviteti përmirësues sigurohet me acid hialuronik me peshë molekulare
të trefishtë dhe enzimë

SI DUHET TA PERDOR?

Aplikoni natën një sasi te lehte ne lekuren e pastruar mire. Shmangni ekspozimin në diell dhe kontaktin me sytë.

INGRENDIENTET

Ingredients may vary in some cases due to legislative provisions.

SASIA: 20 ML