BackBack

CLEANSING FOAM - OILY & COMBINATION SKIN

Lek 1,000

 

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Shkumë larese pa SLES-SLS për pastrimin efektiv të epidermës.Ingrendientet e saj kujdesen për filmin hidrolipidik të lëkurës dhe parandalojnë tharjen, duke i dhene lekures elasticitet dhe hidratim.

SI DUHET TA PERDOR?

APLIKONI NJE SASI TE KONSIDERUESHME NE PELLEMBEN E DUARVE DHE MASAZHOJENI NE FYTYRE CDO MENGJES DHE CDO DARKE.

INGRENDIENTET

Aqua, coco-glucoside, cocamidopropyl betaine, glycerin, sodium lauroyl sarcosinate, peg-40 hydrogenated castor oil, sodium lauroyl glutamate, phenoxyethanol, sodium lactate, panthenol, citric acid, sodium chloride, ethylhexylglycerin, polyquaternium-7, tetrasodium glutamate diacetate.

Sasia : 250 ml