ANTIAGE MINERAL CREAM SPF 50+

No review
Regular price 3,000 ALL
Regular price 3,000 ALL Sale price 3,000 ALL

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Krem mineral fizik antirrudhe, SPF 50+, teresisht...

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Krem mineral fizik antirrudhe, SPF 50+, teresisht organik. Baza e tij ujore xhelatinoze arrin te depertoje ne lekure duke e hidratuar, ushqyer dhe zbutur lekuren, pa lene ndjesine e ngjitjes. 
I pasur me Oksid Zinku, Dioksiod Titanium, 2 filtra fizik, te cilet bejne mbrojtjen absolute ndaj rrezeve UV, UVA & UVB.

SI DUHET TA PERDOR?

Aplikoni nje sasi te konsikerueshme ne te gjithe siperfaqen e fytyres dhe qafes, 15 minuta para se te dilni ne diell. Riaplikojeni cdo 2 ore pasi te laheni ne det ose te fshini fytyren me peshqir. I pershtatshem per moshat mbi 25 vjec.

 

KUJDES!

Vetem perr perdorim te jashtem. Nese produktin e merrni te thyer, te hapur nga elementi i sigurise, ju lutem, mos e perdorni! Ju keni te drejte ta ktheni dhe te rimbursoheni me nje produkt te ri. 

 

LISTA E INGRENDIENTEVE:

Water, Propanedio,
Glycerin, Methyl sulfonyl methane (MSM),
Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Niacinamide (Vitamin B3).
1% Zinc Oxide, Titanium Dioxide, Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract, Ubiquinone
(Coenzyme-Q10), Camellia Sinensis Leaf Extract, Vaccinium Myrtillus Fruit/Leaf Extract &
Saccharum Officinarum (Sugar Cane) Extract & Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Pruit Extract &
Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract & Acer Saccharum (Sugar Maple) Extract, Cucumis Sativus
(Cucumber) Fruit Extract, Tocoferol Acetate (Vitamin E), L-Ascorbic Acid (Vitamin C),
Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Ferulic Acid, Sodium PCA, Vitis Vinifera
(Grape) Seed Oil, Citrus aurantifolia (Lime) Oil, Phenoxyethanol (and) Ethylhexylglycerin.

The system consists of two serums (A and B) that work synergistically to address different aspects of pigmentation. This versatility allows for a tailored approach to individual skin needs.

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Krem mineral fizik antirrudhe, SPF 50+, teresisht organik. Baza e tij ujore xhelatinoze arrin te depertoje ne lekure duke e hidratuar, ushqyer dhe zbutur lekuren, pa lene ndjesine e ngjitjes. 
I pasur me Oksid Zinku, Dioksiod Titanium, 2 filtra fizik, te cilet bejne mbrojtjen absolute ndaj rrezeve UV, UVA & UVB.

SI DUHET TA PERDOR?

Aplikoni nje sasi te konsikerueshme ne te gjithe siperfaqen e fytyres dhe qafes, 15 minuta para se te dilni ne diell. Riaplikojeni cdo 2 ore pasi te laheni ne det ose te fshini fytyren me peshqir. I pershtatshem per moshat mbi 25 vjec.

 

KUJDES!

Vetem perr perdorim te jashtem. Nese produktin e merrni te thyer, te hapur nga elementi i sigurise, ju lutem, mos e perdorni! Ju keni te drejte ta ktheni dhe te rimbursoheni me nje produkt te ri. 

 

LISTA E INGRENDIENTEVE:

Water, Propanedio,
Glycerin, Methyl sulfonyl methane (MSM),
Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Niacinamide (Vitamin B3).
1% Zinc Oxide, Titanium Dioxide, Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract, Ubiquinone
(Coenzyme-Q10), Camellia Sinensis Leaf Extract, Vaccinium Myrtillus Fruit/Leaf Extract &
Saccharum Officinarum (Sugar Cane) Extract & Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Pruit Extract &
Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract & Acer Saccharum (Sugar Maple) Extract, Cucumis Sativus
(Cucumber) Fruit Extract, Tocoferol Acetate (Vitamin E), L-Ascorbic Acid (Vitamin C),
Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Ferulic Acid, Sodium PCA, Vitis Vinifera
(Grape) Seed Oil, Citrus aurantifolia (Lime) Oil, Phenoxyethanol (and) Ethylhexylglycerin.

Share information about your brand with your customers. Describe a product, make announcements, or welcome customers to your store.

You may also like

Recently Viewed Products

Sorry, there are no products!