BackBack

ANTI-AGING MOISTURISER SPF 50

Lek 3,000

Krem për mbrojtjen nga dielli i fytyrës dhe i trupit me filtra UVA-UVB të
performancës së lartë dhe SPF 50 të matur in-vivo. Eshtë një krem ​​ me një
strukturë kadifeje që përhapet lehtësisht pa krijuar një ndjenjë të yndyrshme
ne lekure. E pasuruar me vaj kokosi, vitaminë E dhe lëng aloe vera. Pak
aromatizues ,pa alergene. Testuar dermatologjikisht. Mbahet në një vend të
freskët dhe të thatë.

Sasia : 50 ml