BLUE LIGHT ANTIDODE SERUM

No review
Regular price 2,300 ALL
Regular price Sale price 2,300 ALL

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Ky eshte nje serum i koncentruar me biosakaride...

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Ky eshte nje serum i koncentruar me biosakaride dhe ektoin i cili eshte i testuar klinikisht për veprimin e tij si mburojë mbrojtëse kundër 3 llojeve të ndotjes: dritës atmosferike, UV. I pasur me polisaharide dhe acide hialuronike për një sens maksimal të hidratimit dhe mbrojtjes se lekures mga rrezet e demshme.

SI DUHET TA PERDOR ?

Serumin duhet te aplikohet vetem ne rutinat tuaja te mengjesit, pasi te pastrohet mire lekura, perpara kremit te diellit/ hidratantit.

INGRENDIENTET

INGREDIENTS: AQUA (WATER), GLYCERIN, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, ECTOIN, PHENOXYETHANOL, PROPANEDIOL, PPG-5-CETETH-20, CAPRYLYL GLYCOL, PARFUM, XANTHAN GUM, GLUCONOLACTONE, TREMELLA FUCIFORMIS (MUSHROOM) EXTRACT, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM HYALURONATE, BIOSACCHARIDE GUM-4, SODIUM BENZOATE, CALCIUM GLUCONATE, CI 42090, ALCOHOL, SODIUM SULFATE, SODIUM CHLORIDE

17 ml

 

The system consists of two serums (A and B) that work synergistically to address different aspects of pigmentation. This versatility allows for a tailored approach to individual skin needs.

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Ky eshte nje serum i koncentruar me biosakaride dhe ektoin i cili eshte i testuar klinikisht për veprimin e tij si mburojë mbrojtëse kundër 3 llojeve të ndotjes: dritës atmosferike, UV. I pasur me polisaharide dhe acide hialuronike për një sens maksimal të hidratimit dhe mbrojtjes se lekures mga rrezet e demshme.

SI DUHET TA PERDOR ?

Serumin duhet te aplikohet vetem ne rutinat tuaja te mengjesit, pasi te pastrohet mire lekura, perpara kremit te diellit/ hidratantit.

INGRENDIENTET

INGREDIENTS: AQUA (WATER), GLYCERIN, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, ECTOIN, PHENOXYETHANOL, PROPANEDIOL, PPG-5-CETETH-20, CAPRYLYL GLYCOL, PARFUM, XANTHAN GUM, GLUCONOLACTONE, TREMELLA FUCIFORMIS (MUSHROOM) EXTRACT, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM HYALURONATE, BIOSACCHARIDE GUM-4, SODIUM BENZOATE, CALCIUM GLUCONATE, CI 42090, ALCOHOL, SODIUM SULFATE, SODIUM CHLORIDE

17 ml

 

Share information about your brand with your customers. Describe a product, make announcements, or welcome customers to your store.

You may also like

Recently Viewed Products

Sorry, there are no products!