BackBack

BLUE LIGHT ANTIDODE SERUM

Lek 2,300

💙Cfare lloj serumi eshte ky product?

Ky eshte nje serum i koncentruar me biosakaride dhe ektoin i cili eshte i testuar klinikisht për veprimin e tij si mburojë mbrojtëse kundër 3 llojeve të ndotjes: dritës atmosferike, UV. I pasur me polisaharide dhe acide hialuronike për një sens maksimal të hidratimit dhe mbrojtjes se lekures mga rrezet e demshme.

💙Si duhet ta perdor kete serum?

Serumin duhet te aplikohet vetem ne rutinat tuaja te mengjesit, pasi te pastrohet mire lekura, perpara kremit te diellit/ hidratantit.

💙Kush eshte INCI list e serumit?

INGREDIENTS: AQUA (WATER), GLYCERIN, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, ECTOIN, PHENOXYETHANOL, PROPANEDIOL, PPG-5-CETETH-20, CAPRYLYL GLYCOL, PARFUM, XANTHAN GUM, GLUCONOLACTONE, TREMELLA FUCIFORMIS (MUSHROOM) EXTRACT, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM HYALURONATE, BIOSACCHARIDE GUM-4, SODIUM BENZOATE, CALCIUM GLUCONATE, CI 42090, ALCOHOL, SODIUM SULFATE, SODIUM CHLORIDE

💙Cfare sasie ka peodukti?

17 ml ; 0,57 oz

💙Cilat jane Vulat e certifikuara per kete produkt?

đŸŒ±Vegan

🐰Cruelty-free

đŸ§ȘDermatologic Tested

♻Recyclable Packaking