BackBack

CURLY HAIR STYLING CREAM

Lek 1,800

Kremi detfinues per kacurrela 100% organic.

Ndihmon ne definimin natyral te kacurrelit.Mund te perdoret ne flok te thate dhe te lagur gjithashtu, Nuk pershpejton yndyren dhe nuk e demton flokun.Ushqen  dhe e mbron ate nga tharja dhe dehidratimi.

INGRENDIENTET AKTIV: GJALPI I KAKOS,GJALP SHEA,GJALPI I KOKOSIT, BAOAB OIL, GJALPI I AVOKADOS, GJALPI I ULLIRIT.

Sasia : 200 ml