EXFOSUGAR NIGHT SERUM

No review
Regular price 2,000 ALL
Regular price 0 ALL Sale price 2,000 ALL

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Serum jashtëzakonisht i fuqishëm  për lëkurën Acidi glikolik që përmban...

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Serum jashtëzakonisht i fuqishëm  për lëkurën Acidi glikolik që përmban ai heq butësisht qelizat e vdekura të lëkurës, ndërsa qelizat burimore të rrushit dhe acidi hialuronik ndihmojnë në mënyrë aktive që lëkura të duket si e re. Një përzierje e ekstrakteve te dardhes, kamomilit dhe sheges ndihmon në qetësimin e lëkurës së irrituar pasi hidraton dhe e lë atë të duket e qetë dhe e butë.

SI DUHET TA PERDOR?

Aplikoni natën një sasi te lehte ne lekuren e pastruar mire. Përdoreni si trajtim për rinovimin e lëkurës çdo natë për 2 javë, ose dy herë në javë para gjumit. Shmangni ekspozimin në diell dhe kontaktin me sytë.

INGRENDIENTET

Aqua, propanediol, glycerin, glycolic acid, parfum, sodium benzoate, PEG-40 hydrogenated castor oil, isomalt, sodium phytate, stevia rebaudiana extract, cellulose gum, punica granatum fruit extract, chamomilla recutita flower extract, sodium hyaluronate, xanthan gum, opuntia ficus-indica stem extract, lecithin, vitis vinifera fruit cell extract, potassium sorbate, citric acid.

Sasia : 30 ml

The system consists of two serums (A and B) that work synergistically to address different aspects of pigmentation. This versatility allows for a tailored approach to individual skin needs.

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Serum jashtëzakonisht i fuqishëm  për lëkurën Acidi glikolik që përmban ai heq butësisht qelizat e vdekura të lëkurës, ndërsa qelizat burimore të rrushit dhe acidi hialuronik ndihmojnë në mënyrë aktive që lëkura të duket si e re. Një përzierje e ekstrakteve te dardhes, kamomilit dhe sheges ndihmon në qetësimin e lëkurës së irrituar pasi hidraton dhe e lë atë të duket e qetë dhe e butë.

SI DUHET TA PERDOR?

Aplikoni natën një sasi te lehte ne lekuren e pastruar mire. Përdoreni si trajtim për rinovimin e lëkurës çdo natë për 2 javë, ose dy herë në javë para gjumit. Shmangni ekspozimin në diell dhe kontaktin me sytë.

INGRENDIENTET

Aqua, propanediol, glycerin, glycolic acid, parfum, sodium benzoate, PEG-40 hydrogenated castor oil, isomalt, sodium phytate, stevia rebaudiana extract, cellulose gum, punica granatum fruit extract, chamomilla recutita flower extract, sodium hyaluronate, xanthan gum, opuntia ficus-indica stem extract, lecithin, vitis vinifera fruit cell extract, potassium sorbate, citric acid.

Sasia : 30 ml

Share information about your brand with your customers. Describe a product, make announcements, or welcome customers to your store.

You may also like

Recently Viewed Products

Sorry, there are no products!