HAIR MASK

Lek 1,500


CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Maska ben nje veprim zbutës dhe super hidratues, e cila perfshin vajra natyrale  dhe ekstrakte bimore të ndryshme , ne kete menyre të krijohet nje produkt unik të kujdesit intensive te flokeve.Ideale përte gjitha llojet e flokeve.

 

SI DUHET TA PERDOR ?

 Aplikojeni kete maske ne majat e flokeve, pas shampos dhe mbajeni per 4-5 minuta, me pas shplajeni me uje. Per rezultat me te mire, keshillohet te perdoret me nje nder shampot tona.

 

 INGRENDIENTET

Αqua, cetearyl alcohol, behentrimonium chloride, hydrogenated ethylhexyl olivate, glyceryl stearate, panthenol, ricinus communis seed oil, hydrolyzed keratin, phenoxyethanol, hydrogenated olive oil unsaponifiables, isopropyl alcohol, parfum, behentrimonium methosulfate, ethylhexylglycerin, sodium benzoate, linalool

Sasia : 200 ml