BackBack

ANTIACNE HYDRATE CREAM

Lek 2,000

Hidratant teresisht natyral,me bazë OIL FREE pa sulfate, Bazuar në një përzierje ingrendientesh me origjinë bimore, që krijon një produkt kristal të pastër ,duke lene nje ndjesi shume te bute dhe hidratuese ne lekure.
E pasur me agjentë kationikë që veprojnë si shkëputës dhe hidratojnë fytyren, balancojne pH dhe ndihmon ne qetesimin e akneve.
Formula natyrale 90% - jo irrituese -

Sasia : 50 ml