MOISTURISER SPF 30

No review
Regular price 1,500 ALL
Regular price 0 ALL Sale price 1,500 ALL

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Krem për mbrojtjen nga dielli i fytyrës dhe i trupit me filtra...

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Krem për mbrojtjen nga dielli i fytyrës dhe i trupit me filtra UVA-UVB të
performancës së lartë dhe SPF30 të matur in-vivo. Eshtë një krem ​​ me një
strukturë kadifeje që përhapet lehtësisht pa krijuar një ndjenjë të yndyrshme
ne lekure. E pasuruar me vaj kokosi, vitaminë E dhe lëng aloe vera. Pak
aromatizues ,pa alergene. Testuar dermatologjikisht. Mbahet në një vend të
freskët dhe të thatë.

SI DUHET TA PERDOR ?

Shkundeni mirë kremin para përdorimit. Aplikojeni në fytyrë dhe qafë 30 minuta para ekspozimit në diell dhe ripërdoreni shpesh për të ruajtur mbrojtjen, veçanërisht pas djersitjes, notit ose fshirjes me peshqir. Reduktimi i sasisë së treguar kufizon rëndë nivelin e mbrojtjes. Mos qëndroni shumë gjatë në diell, edhe kur përdorni një produkt mbrojtës kundër diellit. Ekspozimi i tepërt në diell është një kërcënim serioz për shëndetin. Mbani foshnjat dhe fëmijët e vegjël nga rrezet e diellit direkte. Vetëm për përdorim të jashtëm.

INGRENDIENTET

Aqua, ethylhexyl methoxycinnamate, octocrylene, butyl methoxydibenzoylmethane, cetearyl alcohol, cocos nucifera oil, c12-15 alkyl benzoate, potassium cetyl phosphate, dibutyl adipate, diethylamino hydroxybenzoyl hexyl benzoate, bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine, glycerin, benzyl alcohol, butyrospermum parkii butter, cetearyl glucoside, glyceryl stearate, peg-100 stearate, glyceryl undecylenate, xanthan gum, parfum, caprylyl glycol, tocopherol, dehydroacetic acid, helianthus annuus seed oil, tetrasodium glutamate diacetate, glucose, aloe barbadensis leaf juice, BHT

Sasia: 50 ml

The system consists of two serums (A and B) that work synergistically to address different aspects of pigmentation. This versatility allows for a tailored approach to individual skin needs.

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Krem për mbrojtjen nga dielli i fytyrës dhe i trupit me filtra UVA-UVB të
performancës së lartë dhe SPF30 të matur in-vivo. Eshtë një krem ​​ me një
strukturë kadifeje që përhapet lehtësisht pa krijuar një ndjenjë të yndyrshme
ne lekure. E pasuruar me vaj kokosi, vitaminë E dhe lëng aloe vera. Pak
aromatizues ,pa alergene. Testuar dermatologjikisht. Mbahet në një vend të
freskët dhe të thatë.

SI DUHET TA PERDOR ?

Shkundeni mirë kremin para përdorimit. Aplikojeni në fytyrë dhe qafë 30 minuta para ekspozimit në diell dhe ripërdoreni shpesh për të ruajtur mbrojtjen, veçanërisht pas djersitjes, notit ose fshirjes me peshqir. Reduktimi i sasisë së treguar kufizon rëndë nivelin e mbrojtjes. Mos qëndroni shumë gjatë në diell, edhe kur përdorni një produkt mbrojtës kundër diellit. Ekspozimi i tepërt në diell është një kërcënim serioz për shëndetin. Mbani foshnjat dhe fëmijët e vegjël nga rrezet e diellit direkte. Vetëm për përdorim të jashtëm.

INGRENDIENTET

Aqua, ethylhexyl methoxycinnamate, octocrylene, butyl methoxydibenzoylmethane, cetearyl alcohol, cocos nucifera oil, c12-15 alkyl benzoate, potassium cetyl phosphate, dibutyl adipate, diethylamino hydroxybenzoyl hexyl benzoate, bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine, glycerin, benzyl alcohol, butyrospermum parkii butter, cetearyl glucoside, glyceryl stearate, peg-100 stearate, glyceryl undecylenate, xanthan gum, parfum, caprylyl glycol, tocopherol, dehydroacetic acid, helianthus annuus seed oil, tetrasodium glutamate diacetate, glucose, aloe barbadensis leaf juice, BHT

Sasia: 50 ml

Share information about your brand with your customers. Describe a product, make announcements, or welcome customers to your store.

You may also like

Recently Viewed Products

Sorry, there are no products!