BackBack

LUXURY EDITION SHAMPOO

Lek 1,600

Një shampo me formule natyrale,e cila nuk permban SLES-SLS , paraben,silikon apo ingrendient te cilet i bejne alergji lekures dhe Eskalpit. Shampo eshte e pershtatshme për përdorim të përditshëm, si dhe mundet te perdoret per lëkurë të ndjeshme ose për fëmijë.

Si një xhel dush, ai mund të përfshijë agjentë hidratues dhe zbutës ndërsa si shampo, ai mund të përfshijë përbërës shtesë aktivë për kujdesin e flokut. I pasur me Aloe Vera dhe panthenol(Vitamina b5). Ingrendient si Bishiti i kalit, hithrat Tea tree oil, kapilarina,Vitamina B complex(perfshire ketu dhe biotinen), bejne te mundur daljen e flokeve te reja, i japin flokut volum,ndihmojne ne zgjatjen me te shpejte te flokeve.

Nuk ka nevojë të hollohet me ujë, nuk mpikset me kripë.

INGRENDIENTET AKTIV: BISHTI I KALIT, KAPILARINA, ALOE VERA, VITAMINA B COMPLEX, ROZMARINA, TEA TREE OIL, HITHRA

 Sasia : 350 ml