Merlot Sugar Lip Scrub

No review
Regular price 1,000 ALL
Regular price 1,200 ALL Sale price 1,000 ALL (-17%)

Cfare lloj produkti eshte ky?

Merlot Sugar Lip Scrub, eshte produkti me i ri...

Cfare lloj produkti eshte ky?

Merlot Sugar Lip Scrub, eshte produkti me i ri i Alexandra Organic. Nje scrub natyral per te zbutur, eksfoliuar dhe hidratuar buzet, duke larguar butesisht qelizat e vdekura, pa e demtuar epidermen. Formula miqesore dhe e bute 2-ne-1 permban sheqer te granuluar natyral duke ndikuar keshtu ne eksfolimin dhe reduktimin e qelizave te vdekura. Njekohesisht, shea butter dhe vitamina E jane indikatori kryesor i hidratimit dhe zbutjes se buzeve duke i mbajtur ato gjithmone te buta dhe jo te thata. Nuk duhet harruar cinnamon, i cili mrekullisht nxit mikro qarkullimin duke i dhene buzeve nje ndjesi fryrese.

 

Si mundem ta perdor kete scrub?

Merrni nje sasi te konsiderueshme te scrub-it dhe aplikojeni lehtesisht ne buze. Masazhojeni me levizje kurrikulare per rret 30 sekonda me mollezat e gishterinjve.

Kontrolloni buzet tuaja, nese i ndjeni me te buta dhehe me te hidratuara, atehere mund ti shpelani me uje.

 

Ingrendient list:

Sucrose Petrolatum, Vitamin E (di-alpha tocopherol). Shea Butter Glycerides, Propyiene Glycol, iron Oxide Red Liquid, Cinnamon.

 

Te mirat e ketij produkti

 

 • Gluten Free
 • Hidratues
 • Paraben free
 • Sulfate free
 • Vegan
 • Cruelty-free
 • 100% natyral

The system consists of two serums (A and B) that work synergistically to address different aspects of pigmentation. This versatility allows for a tailored approach to individual skin needs.

Cfare lloj produkti eshte ky?

Merlot Sugar Lip Scrub, eshte produkti me i ri i Alexandra Organic. Nje scrub natyral per te zbutur, eksfoliuar dhe hidratuar buzet, duke larguar butesisht qelizat e vdekura, pa e demtuar epidermen. Formula miqesore dhe e bute 2-ne-1 permban sheqer te granuluar natyral duke ndikuar keshtu ne eksfolimin dhe reduktimin e qelizave te vdekura. Njekohesisht, shea butter dhe vitamina E jane indikatori kryesor i hidratimit dhe zbutjes se buzeve duke i mbajtur ato gjithmone te buta dhe jo te thata. Nuk duhet harruar cinnamon, i cili mrekullisht nxit mikro qarkullimin duke i dhene buzeve nje ndjesi fryrese.

 

Si mundem ta perdor kete scrub?

Merrni nje sasi te konsiderueshme te scrub-it dhe aplikojeni lehtesisht ne buze. Masazhojeni me levizje kurrikulare per rret 30 sekonda me mollezat e gishterinjve.

Kontrolloni buzet tuaja, nese i ndjeni me te buta dhehe me te hidratuara, atehere mund ti shpelani me uje.

 

Ingrendient list:

Sucrose Petrolatum, Vitamin E (di-alpha tocopherol). Shea Butter Glycerides, Propyiene Glycol, iron Oxide Red Liquid, Cinnamon.

 

Te mirat e ketij produkti

 

 • Gluten Free
 • Hidratues
 • Paraben free
 • Sulfate free
 • Vegan
 • Cruelty-free
 • 100% natyral

Share information about your brand with your customers. Describe a product, make announcements, or welcome customers to your store.

You may also like

Recently Viewed Products

Sorry, there are no products!