MINERAL CREAM SPF 50+

No review
Regular price 2,700 ALL
Regular price 2,700 ALL Sale price 2,700 ALL

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Krem mineral fizik, SPF 50+, teresisht organik. Baza e tij ujore xhelatinoze...

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Krem mineral fizik, SPF 50+, teresisht organik. Baza e tij ujore xhelatinoze arrin te depertoje ne lekure duke e hidratuar, ushqyer dhe zbutur lekuren, pa lene ndjesine e ngjitjes. 
I pasur me Oksid Zinku, Dioksiod Titanium, 2 filtra fizik, te cilet bejne mbrojtjen absolute ndaj rrezeve UV, UVA & UVB.

SI DUHET TA PERDOR?

Aplikoni nje sasi te konsikerueshme ne te gjithe siperfaqen e fytyres dhe qafes, 15 minuta para se te dilni ne diell. Riaplikojeni cdo 2 ore pasi te laheni ne det ose te fshini fytyren me peshqir. I pershtatshem per te gjitha moshat. Pyesni nje mjek pediater per foshnjat nen 6 muajsh.

KUJDES!

Vetem perr perdorim te jashtem. Nese produktin e merrni te thyer, te hapur nga elementi i sigurise, ju lutem, mos e perdorni! Ju keni te drejte ta ktheni dhe te rimbursoheni me nje produkt te ri. 

 

LISTA E INGRENDIENTEVE:

Aloe Vera Leaf Juice Organic, Glycerin, Polyacrylamide&
C13-14 Isoparaffin & Laureth-7, Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract, Metyl
Sulfony| Methane (MSM). 1% Zing, Oxide, Titanium Dioxide, Rubus Idaeus
(Raspberry) Seed Extract, Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract, Tocopherol
Acetate (Vitamin E), L-Ascorbic Acid (Vitamin C), Caffeine Anhydrous, Bee Propolis,
Citrullus Lanatus (Watermelon) Fruit Extract, Calendula Officinalis Flower
Extract, Sodium PCA, Citric Acid, Disodium EDTA, Phenoxyethanol (and)
Ethylhexylglycerin. 

The system consists of two serums (A and B) that work synergistically to address different aspects of pigmentation. This versatility allows for a tailored approach to individual skin needs.

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Krem mineral fizik, SPF 50+, teresisht organik. Baza e tij ujore xhelatinoze arrin te depertoje ne lekure duke e hidratuar, ushqyer dhe zbutur lekuren, pa lene ndjesine e ngjitjes. 
I pasur me Oksid Zinku, Dioksiod Titanium, 2 filtra fizik, te cilet bejne mbrojtjen absolute ndaj rrezeve UV, UVA & UVB.

SI DUHET TA PERDOR?

Aplikoni nje sasi te konsikerueshme ne te gjithe siperfaqen e fytyres dhe qafes, 15 minuta para se te dilni ne diell. Riaplikojeni cdo 2 ore pasi te laheni ne det ose te fshini fytyren me peshqir. I pershtatshem per te gjitha moshat. Pyesni nje mjek pediater per foshnjat nen 6 muajsh.

KUJDES!

Vetem perr perdorim te jashtem. Nese produktin e merrni te thyer, te hapur nga elementi i sigurise, ju lutem, mos e perdorni! Ju keni te drejte ta ktheni dhe te rimbursoheni me nje produkt te ri. 

 

LISTA E INGRENDIENTEVE:

Aloe Vera Leaf Juice Organic, Glycerin, Polyacrylamide&
C13-14 Isoparaffin & Laureth-7, Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract, Metyl
Sulfony| Methane (MSM). 1% Zing, Oxide, Titanium Dioxide, Rubus Idaeus
(Raspberry) Seed Extract, Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract, Tocopherol
Acetate (Vitamin E), L-Ascorbic Acid (Vitamin C), Caffeine Anhydrous, Bee Propolis,
Citrullus Lanatus (Watermelon) Fruit Extract, Calendula Officinalis Flower
Extract, Sodium PCA, Citric Acid, Disodium EDTA, Phenoxyethanol (and)
Ethylhexylglycerin. 

Share information about your brand with your customers. Describe a product, make announcements, or welcome customers to your store.

You may also like

Recently Viewed Products

Sorry, there are no products!