BackBack

SAFFRON CLAY MASK

Lek 1,500

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Maske me Shafran.

Shafrani, pastron njollat ​​dhe balancon nuancen e lëkurës .

SI DUHET TA PERDOR?

Aplikojeni 1-2 here ne jave ne te gjithe fytyren me mollezat e gishterinjve. E mbani rreth 15-20 minuta dhe me pas shpelajeni fytyren me uje te bollshem.

INGRENDIENTET

BLACK CLAY MASK

Sasia : 50 ml