BackBack

Summer Skincare SALE

Lek 7,600 Lek 6,000

Cfare seti eshte ky?

Nje set me 3 produkte te domosdoeshme per mbrojtjen e lekures nga 3 drita si dritat e zyrave, rrezet UV dhe drita atmosferike. Mbrojtjen rrudhave dhe zbehjes se tyre. Ideal per moshat mbi 27 vjec.

Cilat jane prouduktet qe perbehet?

*Hidratanti Antirrudhe Spf 50 +

*Blue Light Antidode serum

*Hyaluronic Acid

Ky set eshte vetem per lekurat:

Ideal per te gjitha tipologjite e lekurave mbi 27 vjec.