BackBack

Summer Skincare SALE

Lek 5,300 Lek 4,500

Cfare seti eshte ky?

Nje set me 3 produkte te cilen ndihmojne ne hidratimin e lekures, minimizimin e poreve te lekures si dhe zbehjes se njollave te erreta.

Cilat jane prouduktet qe perbehet?

*Toniku i fytyres

*Vitamina E

*Qumeshti i fytyres

Ky set eshte vetem per lekurat:

Akneike, pore te zmadhuara, njolla te erreta.