Hair Perfume, DÉESSE

No review
Regular price 1,800 ALL
Regular price 2,600 ALL Sale price 1,800 ALL (-31%)
CFARE E BEN TE VECANTE KETE PARFUM FLOKESH?
Një formulim premium për flokë, i cili...
Size: 30
Size: 30
CFARE E BEN TE VECANTE KETE PARFUM FLOKESH?
Një formulim premium për flokë, i cili mban 24 orë. Parfumi ka aftesinë gjithashtu t'i jap flokëve shkëlqim. Eshtë i formuluar me aromë frutash ekzotike, rrush, bergamot, mjedër të kombinuara me nota lulesh të manushaqes, ciklamenit, zambakëve, duke dhënë një elegancë femërore, ndërsa notat e drurit Cedar dhe druri kanellës shënojnë mbajtjen e aromës për gjatë gjithë dites.
100 ml: 3.38 fl oz
ME SHUME BENEFITE NATYRALE TE TIJ?
  • Hidraton
  • I jep flokut shkelqim
  • Nuk than fibren e flokut.

 MENYRA E PERDORIMIT:

Spërkateni produktin në të gjithë flokun tuaj dhe më pas tundini floket për të lëshuar aromën. Perdorimi disa here i tij gjatë dites nuk përbën asnjë problem as per flokët e as skalpin tuaj, pasi eshte hipoalergjik dhe dermatologjikisht i testuar.
INGRENDIENET (INCI):
ALCOHOL DENAT, AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), PPG-20 METHYL GLUCOSE ETHER, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PHENOXYETHANOL, BIOSACCHARIDE GUM-1, CITRAL, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL SALICYLATE, COUMARIN, GERANIOL, LINALOOL, CITRONELLOL, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE.
FAQ: (Pyetjet me frekuente te bera nga konsumatore gjate testimit te parfumit)
 • SI DO E PËRSHKRUANI AROMËN E PARFUMIT?
Nj ë arome natyrale, e cila ndihet n ë cdo vend q ë shkon. Arom ë delikate florale, e embel dhe e p ëlqyer nga te gjith ë qe e ndiejne p ërreth, pasi e spruconi në flok.
 • A ËSHTË E DËMSHME SASIA E ALKOOLIT NË PARFUMIN TUAJ TE FLOKËVE?
Për të sqaruar, përbërësi i alkoolit që është i pranishëm në disa produkte me spërkatje dhe prania e tij, është thelbësore për funksionimin e produktit pasi redukton kohën e tharjes dhe rrit fiksimin duke vepruar njesoj, njekohesisht si përbërësit e tjerë.
Megjithatë, kjo nuk ka asnjë ndikim në nivelet e lagështisë së flokëve pasi alkooli avullon direkt pas aplikimit. Mund t'ju sigurojmë se ky përbërës është në përputhje me rregullat strikte europiane të kozmetikes.
Pervec kësaj, ne jemi krenare te perfshijme ingrendiente organik si përbërësit kyç në formulimin e produkteve tona pasi ato jane substanca të fuqishme që do t'i lënë floket te ushqyer dhe rigjalleruar.
 • A I YNDYROS ME TEPER FLOKEt PARFUMI NË FLOKET E NDRYSHËM?
Parfumi jonë, jo vetem që nuk i ynyros floket, por bën të mundur balancimin e pH ne flok.
 • A ZGJAT PARFUMI I FLOKËVE PER NJE KOHE TE GJATE?
Aroma e parfumit të flokëve do të zgjasë gjithë ditën. Spërkateni produktin në të gjithë flokun  tuaj dhe m ë pas tundini floket për të lëshuar aromën.

 

The system consists of two serums (A and B) that work synergistically to address different aspects of pigmentation. This versatility allows for a tailored approach to individual skin needs.

CFARE E BEN TE VECANTE KETE PARFUM FLOKESH?
Një formulim premium për flokë, i cili mban 24 orë. Parfumi ka aftesinë gjithashtu t'i jap flokëve shkëlqim. Eshtë i formuluar me aromë frutash ekzotike, rrush, bergamot, mjedër të kombinuara me nota lulesh të manushaqes, ciklamenit, zambakëve, duke dhënë një elegancë femërore, ndërsa notat e drurit Cedar dhe druri kanellës shënojnë mbajtjen e aromës për gjatë gjithë dites.
100 ml: 3.38 fl oz
ME SHUME BENEFITE NATYRALE TE TIJ?
  • Hidraton
  • I jep flokut shkelqim
  • Nuk than fibren e flokut.

 MENYRA E PERDORIMIT:

Spërkateni produktin në të gjithë flokun tuaj dhe më pas tundini floket për të lëshuar aromën. Perdorimi disa here i tij gjatë dites nuk përbën asnjë problem as per flokët e as skalpin tuaj, pasi eshte hipoalergjik dhe dermatologjikisht i testuar.
INGRENDIENET (INCI):
ALCOHOL DENAT, AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), PPG-20 METHYL GLUCOSE ETHER, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PHENOXYETHANOL, BIOSACCHARIDE GUM-1, CITRAL, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL SALICYLATE, COUMARIN, GERANIOL, LINALOOL, CITRONELLOL, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE.
FAQ: (Pyetjet me frekuente te bera nga konsumatore gjate testimit te parfumit)
 • SI DO E PËRSHKRUANI AROMËN E PARFUMIT?
Nj ë arome natyrale, e cila ndihet n ë cdo vend q ë shkon. Arom ë delikate florale, e embel dhe e p ëlqyer nga te gjith ë qe e ndiejne p ërreth, pasi e spruconi në flok.
 • A ËSHTË E DËMSHME SASIA E ALKOOLIT NË PARFUMIN TUAJ TE FLOKËVE?
Për të sqaruar, përbërësi i alkoolit që është i pranishëm në disa produkte me spërkatje dhe prania e tij, është thelbësore për funksionimin e produktit pasi redukton kohën e tharjes dhe rrit fiksimin duke vepruar njesoj, njekohesisht si përbërësit e tjerë.
Megjithatë, kjo nuk ka asnjë ndikim në nivelet e lagështisë së flokëve pasi alkooli avullon direkt pas aplikimit. Mund t'ju sigurojmë se ky përbërës është në përputhje me rregullat strikte europiane të kozmetikes.
Pervec kësaj, ne jemi krenare te perfshijme ingrendiente organik si përbërësit kyç në formulimin e produkteve tona pasi ato jane substanca të fuqishme që do t'i lënë floket te ushqyer dhe rigjalleruar.
 • A I YNDYROS ME TEPER FLOKEt PARFUMI NË FLOKET E NDRYSHËM?
Parfumi jonë, jo vetem që nuk i ynyros floket, por bën të mundur balancimin e pH ne flok.
 • A ZGJAT PARFUMI I FLOKËVE PER NJE KOHE TE GJATE?
Aroma e parfumit të flokëve do të zgjasë gjithë ditën. Spërkateni produktin në të gjithë flokun  tuaj dhe m ë pas tundini floket për të lëshuar aromën.

 

Share information about your brand with your customers. Describe a product, make announcements, or welcome customers to your store.

You may also like

Recently Viewed Products

Sorry, there are no products!