SKIN SET

Lek 8,100 Lek 7,500

CFARE PERMBAN KY SET?

Kater produkte ne funksion te njeri- tjetrit. Formula me cilësi tepër të pasur e te larte, Te pasura me biosakaride të stabilizuara të vitaminës C, shegës, Shalqiut, niacianamidet, nikotinamidet, te cilat vendosin një mburojë në lëkurën tuaj të mbrojtur nga radikalet e lira ndotesit e atmosferës ose rrezatimi UV.
Nje tjeter funksion i setit eshte kontributi ne minimizimin e poreve, dhe rrudhave te para. Kombinimi unik me niacinamide, acidit hialuronik dhe aloe vera chel, jane aleatë në hidratimin e menjëhershëm, i ofrojnë lëkurës tuaj lagështirën dhe freskinë e humbur.

PERDORIMI I TIJ?

 Produktet perdoren sipas linjes Lares, tonik, serum dhe hidratant.
Aplikimi i tyre bejet në fytyre dhe dekolte Vetëm për përdorim të jashtëm.