VEGAN MICRO KERATIN SHAMPOO

No review
Regular price 1,700 ALL
Regular price 0 ALL Sale price 1,700 ALL

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

 Një shampo natyrale pa SLES SLS e pasuruar me  mikro keratinike...

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

 Një shampo natyrale pa SLES SLS e pasuruar me  mikro keratinike vegjetale që depërton lehtësisht në teksturen e flokëve dhe riparon dëmtimet e shkaktuara nga lyerja e flokeve, procedurat e nxehjes, drejtimit te flokeve, stilimit te tyre si dhe faktore te jashtem si dielli dhe era. Ky produkt unik, gjithashtu përmban acid hialuronik. Aminoacidet, si dhe ekstraktet e çajit dhe sherebelës, i japin flokut force,shkëlqimim dhe volumit qe i nevojitet.

 

SI DUHET TA PERDOR?

 Aplikojeni në flokë të lagur dhe masazhojeni butesisht për 30 sekonda. Me pas, sholajeni me uje. Përsëriteni nëse është e nevojshme. Shoqerojeni me Maskë për flokë Micro Keratin Anti-frizz Micro keratin për rezultate më të mira.

 

INGRENDIENTET

 

AQUA (WATER), COCAMIDOPROPYL BETAINE, COCO-GLUCOSIDE, SODIUM COCOYL ISETHIONATE, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, SODIUM CHLORIDE, COCO-BETAINE, SODIUM COCOYL GLYCINATE, PEG-200 HYDROGENATED GLYCERYL PALMATE, BENZYL ALCOHOL, PEG-120 METHYL GLUCOSE DIOLEATE, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, COCONUT ACID, PARFUM (FRAGRANCE), HYDROGENATED VEGETABLE OIL, CITRIC ACID, CAPRYLYL GLYCOL, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN, WHEAT AMINO ACIDS, SOY AMINO ACIDS, GLYCERYL OLEATE, TREHALOSE, UREA, SERINE, ISOPROPYL ALCOHOL, SODIUM ISETHIONATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM GLYCOLATE, ARGININE HCL, THREONINE, SODIUM BENZOATE, GLYCOLIC ACID, COCAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, TRISODIUM PHOSPHATE, PENTYLENE GLYCOL, SODIUM HYDROXIDE, CITRUS LIMON (LEMON) FRUIT EXTRACT, SALVIA OFFICINALIS (SAGE) LEAF EXTRACT, GLYCERYL POLYACRYLATE, SODIUM HYALURONATE, PULLULAN, ALGIN, DISODIUM PHOSPHATE, POTASSIUM SORBATE, SIDERITIS SYRIACA (TEA ) EXTRACT, TOCOPHEROL, POTASSIUM PHOSPHATE, CITRONELLOL, LINALOOL 

Sasia : 300 ml

The system consists of two serums (A and B) that work synergistically to address different aspects of pigmentation. This versatility allows for a tailored approach to individual skin needs.

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

 Një shampo natyrale pa SLES SLS e pasuruar me  mikro keratinike vegjetale që depërton lehtësisht në teksturen e flokëve dhe riparon dëmtimet e shkaktuara nga lyerja e flokeve, procedurat e nxehjes, drejtimit te flokeve, stilimit te tyre si dhe faktore te jashtem si dielli dhe era. Ky produkt unik, gjithashtu përmban acid hialuronik. Aminoacidet, si dhe ekstraktet e çajit dhe sherebelës, i japin flokut force,shkëlqimim dhe volumit qe i nevojitet.

 

SI DUHET TA PERDOR?

 Aplikojeni në flokë të lagur dhe masazhojeni butesisht për 30 sekonda. Me pas, sholajeni me uje. Përsëriteni nëse është e nevojshme. Shoqerojeni me Maskë për flokë Micro Keratin Anti-frizz Micro keratin për rezultate më të mira.

 

INGRENDIENTET

 

AQUA (WATER), COCAMIDOPROPYL BETAINE, COCO-GLUCOSIDE, SODIUM COCOYL ISETHIONATE, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, SODIUM CHLORIDE, COCO-BETAINE, SODIUM COCOYL GLYCINATE, PEG-200 HYDROGENATED GLYCERYL PALMATE, BENZYL ALCOHOL, PEG-120 METHYL GLUCOSE DIOLEATE, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, COCONUT ACID, PARFUM (FRAGRANCE), HYDROGENATED VEGETABLE OIL, CITRIC ACID, CAPRYLYL GLYCOL, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN, WHEAT AMINO ACIDS, SOY AMINO ACIDS, GLYCERYL OLEATE, TREHALOSE, UREA, SERINE, ISOPROPYL ALCOHOL, SODIUM ISETHIONATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM GLYCOLATE, ARGININE HCL, THREONINE, SODIUM BENZOATE, GLYCOLIC ACID, COCAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, TRISODIUM PHOSPHATE, PENTYLENE GLYCOL, SODIUM HYDROXIDE, CITRUS LIMON (LEMON) FRUIT EXTRACT, SALVIA OFFICINALIS (SAGE) LEAF EXTRACT, GLYCERYL POLYACRYLATE, SODIUM HYALURONATE, PULLULAN, ALGIN, DISODIUM PHOSPHATE, POTASSIUM SORBATE, SIDERITIS SYRIACA (TEA ) EXTRACT, TOCOPHEROL, POTASSIUM PHOSPHATE, CITRONELLOL, LINALOOL 

Sasia : 300 ml

Share information about your brand with your customers. Describe a product, make announcements, or welcome customers to your store.

You may also like

Recently Viewed Products

Sorry, there are no products!