FACE TONER

Lek 1,800

 

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Ndjenjë unike e freskisë me përzierjen e fuqishme të shalqirit dhe lëngut të shegës të pasuruar me nikotinamid dhe panthenol. Bio Sakaridet natyrale ndërtojnë një mburojë kundër ndotësve dhe rrezatimit UV. Një produkt pa alkool, që heq sebumin e tepërt, papastërtitë dhe përbërjen, ndërsa lë lëkurën tuaj të pastër dhe të freskët për të kompletuar rutinën tuaj të përditshme të kujdesit për lëkurën.

SI DUHET TA PERDOR ?

Lagni një tampon pambuku me toner, pastaj aplikojeni në të gjithë fytyrën, qafën dhe gjoksin. Ideale për përdorim pas larjes së fytyrës dhe para përdorimit të serumit ose kremit.

INGRENDIENTET

AQUA, PENTYLENE GLYCOL, NIACINAMIDE, GLUCONOLAC- TONE, GLYCERIN, PANTHENOL, SODIUM BENZOATE, PUNICA GRANATUM FRUIT EXTRACT, SODIUM CITRATE, CITRULLUS LANATUS FRUIT JUICE, PHENOXYETHANOL, BIOSACCHARIDE GUM-4, POTASSIUM SORBATE, CITRIC ACID.


100 ml