BackBack

CLEANSER SPONGE

Lek 700

GreenGreen
PurplePurple
BlackBlack

Cfare produkti eshte ky?

Sfungjer pastrues me konjak, teresisht natural, i cili vepron me menyre xhentile me lekuren. Arrin te pastroje ne thellesi epidermen, duke hequr butesisht te gjitha papastertite e saj. Ideal per te gjitha tipologjite e lekurave dhe moshave.

 

Si duhet ta perdor kete sfungjer?

Pasi e hapni nga paketimi i tij, lageni ne uje deri sa sfungjeri te zbutet plotesisht. Me tej, aplikoni nje sasi te  konsiderueshme laresi dhe filloni rutinen e pastrimit te lekures tuaj!