FACE CLEANSER GEL

No review
Regular price 1,600 ALL
Regular price Sale price 1,600 ALL

 

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

 Një formulë luksoze e krijuar me agjentë pastrues të butë për...

 

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

 Një formulë luksoze e krijuar me agjentë pastrues të butë për pastrim të plotë dhe të thellë me rezultate qetësuese dhe hidratuese. Kombinimi i ekstraktit te kastravecit hidratues, Vitamines B5, avokados me propolis anti-oksidues dhe anti-inflamator, vitaminë E, shegë dhe lajthi jep një lëkurë të freskët dhe të bute.Laresi ju jep nje përvojë te vecante te pastrimit. Ideale për të gjitha llojet e lëkurës.


SI DUHET TA PERDOR?

Vendoseni në qafën e fytyrës dhe dekoltenë pas pastrimit të lëkurës, me masazh të lehtë deri në përthithjen e plotë. Vetëm për përdorim të jashtëm.


INGRENDIENTET

AQUA, SODIUM COCOYL ISETHIONATE, GLYCERIN, COCO-GLUCOSIDE, COCO-BE- TAINE, GLYCERYL STEARATE, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, CETEARYL ALCOHOL, SODIUM COCO-GLUCOSIDE TARTRATE, PHENOXYETHANOL, PALMITIC ACID, PERSEA GRATISSIMA OIL, GLYCERYL UNDECYLENATE, SODIUM CHLORIDE, STEARIC ACID, POLYACRYLATE-33,PROPOLIS EXTRACT, PARFUM, CUCUMIS SATIVUS FRUIT EXTRACT, PANTHENOL, PUNICA GRANATUM FRUIT EXTRACT, XANTHAN GUM, GLYCOLIC ACID, DISODIUM EDTA, HAMAMELIS VIRGINIANA LEAF EXTRACT, TOCOPHERYL ACETATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM HYDROXIDE, CITRIC ACID, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE120 ml 


The system consists of two serums (A and B) that work synergistically to address different aspects of pigmentation. This versatility allows for a tailored approach to individual skin needs.

 

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

 Një formulë luksoze e krijuar me agjentë pastrues të butë për pastrim të plotë dhe të thellë me rezultate qetësuese dhe hidratuese. Kombinimi i ekstraktit te kastravecit hidratues, Vitamines B5, avokados me propolis anti-oksidues dhe anti-inflamator, vitaminë E, shegë dhe lajthi jep një lëkurë të freskët dhe të bute.Laresi ju jep nje përvojë te vecante te pastrimit. Ideale për të gjitha llojet e lëkurës.


SI DUHET TA PERDOR?

Vendoseni në qafën e fytyrës dhe dekoltenë pas pastrimit të lëkurës, me masazh të lehtë deri në përthithjen e plotë. Vetëm për përdorim të jashtëm.


INGRENDIENTET

AQUA, SODIUM COCOYL ISETHIONATE, GLYCERIN, COCO-GLUCOSIDE, COCO-BE- TAINE, GLYCERYL STEARATE, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, CETEARYL ALCOHOL, SODIUM COCO-GLUCOSIDE TARTRATE, PHENOXYETHANOL, PALMITIC ACID, PERSEA GRATISSIMA OIL, GLYCERYL UNDECYLENATE, SODIUM CHLORIDE, STEARIC ACID, POLYACRYLATE-33,PROPOLIS EXTRACT, PARFUM, CUCUMIS SATIVUS FRUIT EXTRACT, PANTHENOL, PUNICA GRANATUM FRUIT EXTRACT, XANTHAN GUM, GLYCOLIC ACID, DISODIUM EDTA, HAMAMELIS VIRGINIANA LEAF EXTRACT, TOCOPHERYL ACETATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM HYDROXIDE, CITRIC ACID, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE120 ml 


Share information about your brand with your customers. Describe a product, make announcements, or welcome customers to your store.

You may also like

Recently Viewed Products

Sorry, there are no products!