BackBack

FACE CLEANSER GEL

Lek 1,600

▫️PERSHKRIMI: Një formulë luksoze e krijuar me agjentë pastrues të butë për pastrim të plotë dhe të thellë me rezultate qetësuese dhe hidratuese. Kombinimi i ekstraktit te kastravecit hidratues, Vitamines B5, avokados me propolis anti-oksidues dhe anti-inflamator, vitaminë E, shegë dhe lajthi jep një lëkurë të freskët dhe të bute.
Laresi ju jep nje përvojë te vecante te pastrimit. Ideale për të gjitha llojet e lëkurës.

▫️PERDORIMI: Vendoseni në qafën e fytyrës dhe dekoltenë pas pastrimit të lëkurës, me masazh të lehtë deri në përthithjen e plotë. Vetëm për përdorim të jashtëm.

▫️INGRENDIENTET: INGREDIENTS: AQUA, SODIUM COCOYL ISETHIONATE, GLYCERIN, COCO-GLUCOSIDE, COCO-BE- TAINE, GLYCERYL STEARATE, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, CETEARYL ALCOHOL, SODIUM COCO-GLUCOSIDE TARTRATE, PHENOXYETHANOL, PALMITIC ACID, PERSEA GRATISSIMA OIL, GLYCERYL UNDECYLENATE, SODIUM CHLORIDE, STEARIC ACID, POLYACRYLATE-33,PROPOLIS EXTRACT, PARFUM, CUCUMIS SATIVUS FRUIT EXTRACT, PANTHENOL, PUNICA GRANATUM FRUIT EXTRACT, XANTHAN GUM, GLYCOLIC ACID, DISODIUM EDTA, HAMAMELIS VIRGINIANA LEAF EXTRACT, TOCOPHERYL ACETATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM HYDROXIDE, CITRIC ACID, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE

🌱Origjina Bimore: 96.035

120 ml ; 4,05 Oz

🐰Cruelty-free
🌱Vegan
🧪Dermatologic Tested