BackBack

FACE SERUM

Lek 2,500

▫️PERSHKRIMI: Serum me cilësi tepër të pasur e te larte, për shkak të emulsifikuesit natyral. Inpasur me sakaride të stabilizuara të vitaminës C, shegës dhe bio që vendosin një mburojë në lëkurën tuaj të mbrojtur nga radikalet e lira ndotesit e atmosferës ose rrezatimi UV.
Serumi ndihmon minimizimin e vijat e holla dhe rrudhat. Kombinimi i tij unik me niacinamide, acidit hialuronik dhe aloe vera chel, jane aleatë në hidratimin e menjëhershëm, i ofrojnë lëkurës tuaj lagështirën dhe freskinë e humbur.

▫️PERDORIMI: Vendoseni ne fytyrë, qafe dhe dekoltenë pas pastrimit të lëkurës, me masazh të lehtë deri në përthithje të plotë. Vetëm për përdorim të jashtëm.

▫️INGRENDIENTET: AQUA, GLYCERIN, Polyglyceryl-4 laurate/succinate, NIACINAMIDE, PHENOXYETHANOL, XANTHAN GUM, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, SILICA, SODIUM ASCORBYL PHOSPHATE, SODIUM HYALURONATE, PARFUM, PUNICA GRANATUM FRUIT EXTRACT, SODIUM CITRATE, ETHYLHEXYLG- LYCERIN, SODIUM GLUCONATE, GELLAN GUM, CITRIC ACID, BIOSACCHARIDE GUM-4, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE NATURAL

🌱ORIGJINA BIMORE: 93.271%


40 ml; 1,35 Oz

🐰Cruelty-free
🌱Vegan
🧪Dermatologic Tested