FACE TONER

No review
Regular price 1,800 ALL
Regular price Sale price 1,800 ALL

 

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Ndjenjë unike e freskisë me përzierjen e fuqishme të shalqirit dhe...

 

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Ndjenjë unike e freskisë me përzierjen e fuqishme të shalqirit dhe lëngut të shegës të pasuruar me nikotinamid dhe panthenol. Bio Sakaridet natyrale ndërtojnë një mburojë kundër ndotësve dhe rrezatimit UV. Një produkt pa alkool, që heq sebumin e tepërt, papastërtitë dhe përbërjen, ndërsa lë lëkurën tuaj të pastër dhe të freskët për të kompletuar rutinën tuaj të përditshme të kujdesit për lëkurën.

SI DUHET TA PERDOR ?

Lagni një tampon pambuku me toner, pastaj aplikojeni në të gjithë fytyrën, qafën dhe gjoksin. Ideale për përdorim pas larjes së fytyrës dhe para përdorimit të serumit ose kremit.

INGRENDIENTET

AQUA, PENTYLENE GLYCOL, NIACINAMIDE, GLUCONOLAC- TONE, GLYCERIN, PANTHENOL, SODIUM BENZOATE, PUNICA GRANATUM FRUIT EXTRACT, SODIUM CITRATE, CITRULLUS LANATUS FRUIT JUICE, PHENOXYETHANOL, BIOSACCHARIDE GUM-4, POTASSIUM SORBATE, CITRIC ACID.


100 ml

The system consists of two serums (A and B) that work synergistically to address different aspects of pigmentation. This versatility allows for a tailored approach to individual skin needs.

 

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Ndjenjë unike e freskisë me përzierjen e fuqishme të shalqirit dhe lëngut të shegës të pasuruar me nikotinamid dhe panthenol. Bio Sakaridet natyrale ndërtojnë një mburojë kundër ndotësve dhe rrezatimit UV. Një produkt pa alkool, që heq sebumin e tepërt, papastërtitë dhe përbërjen, ndërsa lë lëkurën tuaj të pastër dhe të freskët për të kompletuar rutinën tuaj të përditshme të kujdesit për lëkurën.

SI DUHET TA PERDOR ?

Lagni një tampon pambuku me toner, pastaj aplikojeni në të gjithë fytyrën, qafën dhe gjoksin. Ideale për përdorim pas larjes së fytyrës dhe para përdorimit të serumit ose kremit.

INGRENDIENTET

AQUA, PENTYLENE GLYCOL, NIACINAMIDE, GLUCONOLAC- TONE, GLYCERIN, PANTHENOL, SODIUM BENZOATE, PUNICA GRANATUM FRUIT EXTRACT, SODIUM CITRATE, CITRULLUS LANATUS FRUIT JUICE, PHENOXYETHANOL, BIOSACCHARIDE GUM-4, POTASSIUM SORBATE, CITRIC ACID.


100 ml

Share information about your brand with your customers. Describe a product, make announcements, or welcome customers to your store.

You may also like

Recently Viewed Products

Sorry, there are no products!