FULLY HAIR SHAMPOO

No review
Regular price 1,400 ALL
Regular price 0 ALL Sale price 1,400 ALL

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Një shampo...

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Një shampo me formule natyrale,e cila nuk permban SLES-SLS , paraben,silikon apo ingrendient te cilet i bejne alergji lekures dh skalpit. Shampo eshte e pershtatshme për përdorim të përditshëm, si dhe mundet te perdoret per lëkurë të ndjeshme ose për fëmijë. Shampo kontribuon ne parandalimin e renies se flokeve dhe daljen e folikulave te reja.
Ideale per floke te holle, qe bien dhe te yndyrshem.Ingrendient si Bishiti i kalit, hithrat Tea tree oil, kapilarina,Vitamina B complex(perfshire ketu dhe biotinen), bejne te mundur daljen e flokeve te reja.preventimin e renies ne rast se renia nuk eshte per arsye shendetesore apo gjenetike, ben flokun te ndihet me i shendetshem dhe me volum si dhe ndihmon ne balancimin e yndyres.

SI DUHET TA PERDOR?

Aplikoni pak sasi ne flok te lagur dhe masazhoni fillimisht skalpin e me pas majat e flokeve. Keshillohet te shoqerohet me serumin pas dushit per efekt me te shpejte.

INGRENDIENTET

Aqua, cocamidopropyl betaine, cocamidopropyl hydroxysultaine, disodium laureth sulfosuccinate, coco-glucoside, sodium cocoyl isethionate, lauryl glucoside, sodium lauroyl glutamate, triethyl citrate, caprylyl glycol, panthenol, glyceryl caprylate, peg-120 methyl glucose dioleate, benzoic acid, starch hydroxypropyltrimonium chloride, sodium chloride, sodium gluconate, sodium lactate, urea, lactic acid.

Sasia : 300 ml

The system consists of two serums (A and B) that work synergistically to address different aspects of pigmentation. This versatility allows for a tailored approach to individual skin needs.

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Një shampo me formule natyrale,e cila nuk permban SLES-SLS , paraben,silikon apo ingrendient te cilet i bejne alergji lekures dh skalpit. Shampo eshte e pershtatshme për përdorim të përditshëm, si dhe mundet te perdoret per lëkurë të ndjeshme ose për fëmijë. Shampo kontribuon ne parandalimin e renies se flokeve dhe daljen e folikulave te reja.
Ideale per floke te holle, qe bien dhe te yndyrshem.Ingrendient si Bishiti i kalit, hithrat Tea tree oil, kapilarina,Vitamina B complex(perfshire ketu dhe biotinen), bejne te mundur daljen e flokeve te reja.preventimin e renies ne rast se renia nuk eshte per arsye shendetesore apo gjenetike, ben flokun te ndihet me i shendetshem dhe me volum si dhe ndihmon ne balancimin e yndyres.

SI DUHET TA PERDOR?

Aplikoni pak sasi ne flok te lagur dhe masazhoni fillimisht skalpin e me pas majat e flokeve. Keshillohet te shoqerohet me serumin pas dushit per efekt me te shpejte.

INGRENDIENTET

Aqua, cocamidopropyl betaine, cocamidopropyl hydroxysultaine, disodium laureth sulfosuccinate, coco-glucoside, sodium cocoyl isethionate, lauryl glucoside, sodium lauroyl glutamate, triethyl citrate, caprylyl glycol, panthenol, glyceryl caprylate, peg-120 methyl glucose dioleate, benzoic acid, starch hydroxypropyltrimonium chloride, sodium chloride, sodium gluconate, sodium lactate, urea, lactic acid.

Sasia : 300 ml

Share information about your brand with your customers. Describe a product, make announcements, or welcome customers to your store.

You may also like

Recently Viewed Products

Sorry, there are no products!