BackBack

Matte Lip Liner

Lek 800

Burn OutBurn Out
Gen ZGen Z
MercyMercy
Mode OffMode Off
Out of officeOut of office
AttentiondictedAttentiondicted

CFARE DUHET TE DI PER LAPSIN TUAJ TE BUZEVE?

Kjo formule mat me mbulim te plote eshte e formuluar me agjente zbutes per te hidratuar buzet duke mos leshuar kokrriza apo demtuar lekuren e bute te buzeve. Teknologjia e formes se majes se lapsit krijon perkufizimin ideal per çdo forme buzesh. Furça me dy skaje, nje tjeter inovacion per produktin, perzien dhe turbullon ngjyren në persosmeri.

PERDORIMI I SUGJERUAR:

*Si fillim, perdoni nje zbues kremoz, ose hidratues ne buzet tuaj. Me pas, vijezoni buzet, me pas perdorni furçen me dy skaje per t'u persosur dhe perzier.
*Aplikojeni vetem si nje ngjyre buzesh ne te gjithe siperfaqen e tyre, ose nen buzekuqin tuaj te preferuar ose shkelqyesin e buzeve.

BENEFITET:

*Hidraton buzet 
*Mbulim mat
*Qendron ne buze per nje kohe te gjate

LISTA E INGRENDIENTEVE:

Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Ozokerite Silica, Mica, Trimethylsiloxysilicate, CI 77491, CI 15850.

PRODHUAR NE MILAN, ITALY per Alexandra Organic, INC.


*1.4 g / 0.049 oz