VEGAN MICRO KERATIN SET

No review
Regular price 4,600 ALL
Regular price 5,100 ALL Sale price 4,600 ALL (-10%)

 CFARE FUNKSIONI KA KY SET?

 Tre formula superiore me baza te buta dhe natyrale te pasura ...

 CFARE FUNKSIONI KA KY SET?

 Tre formula superiore me baza te buta dhe natyrale te pasura  me kertainen Micro Molekulare,Acidin Hyaluronic, vitaminen B5, Jojoba Oil and Shea butter,  e cila depërton lehtësisht në boshtin e flokëve dhe riparon dëmtimet e shkaktuara nga lyerja, dekolorimi, tharja, stilimi me pjaster apo masha,krehja,klori apo dhe faktoret e tjere te jashtem si si era, dielli apo kripa e detit.

 

PERDORIMI I TIJ?

SHAMPO: Aplikojeni në flokë të lagur dhe masazhojeni butesisht për 30 sekonda. Me pas, sholajeni me uje. Përsëriteni nëse është e nevojshme. Shoqerojeni me Maskë për flokë Micro Keratin Anti-frizz Micro keratin për rezultate më të mira.

MASKA:  Vendoseni në flokë të lagur të pastër duke i kushtuar vëmendje të veçantë (Prisni 5-10 minuta për të vepruar dhe më pas shpëlajeni mirë me shumë ujë.

KREMI PAS DUSHIT Vendosni kremin mbi flokë të lagur ose të thatë nga rrënjët deri te majat për të kontrolluar flokët e djegur dhe për të dhënë stilim. Mos e shpëlani me uje.

INGRENDIENTET

SHAMPO: A QUA, METYL ISETHIONATE, COCAMIDOPROPYL SODIUM LAUROYL BETAINE. TAURATA E SODIUM METYL OLEOYL COCOYL ISETHIONATE SODIUM, PIIENOXYETIIANOL, KERATIN IIYDROLYZED. KLORID SODIUM. PEG-120 PARFUM METYL. ALKOLI BENZYL. ACID QITRIK, Glicerinë. TREILALOSE, UREA. POLIKUATER- NIKM 7, PROPANEDIOL, GLIKOL PENTILEN. SERINE Ekstrakt fruta CITRUS LIMON. GLYCERYL POLYACRYLATE, ALGIN, SODIU'M IIYALURONATE. EXTRACT SALVIA, PULLULAN. Glukol kaprilil. DOSODIKM FOSFATI. OLEAT METIL. EXTRACT SIDERITIS SYRLACA. FOSFATI I POTASIUMIT, LINALOOLI, BENZOATI I SODIUMIT, TRIOLEATI I GLUKOSS, SORBATA E POTASIUMIT T GJETHS POMIFERA. CITRONELLOL.

MASKA: CETEARYL ALCOIIOL. P INRBRSIT BEIENTRIMONIUM: CIILORIDE. OLIVATI I EHIDROGJENUAR ETIIYLIIEXYL, RICINUS COMMUNIS VAJI I FARS. PANTIIENOL, STEARATI GLIKERIL. KERATINI IIDROLIZUAR. PHENOXYETIJANOL. VAJI ULLISHT IHIDROGJENUAR I PAPONONIFIKUESHEM, ISPROPYL ALCOHOL. METOSULFATI I BEHENTRIMONIKS. PARFUM, ETYLHEXYLGIYCERIN. BENZOAT SODIUM, SHQIPRI LINALOOL.

KREMI PAS DUSHIT : Aqua, alkool Cetearyl, Glicerinë, C9-12 Alkane, Klorur Behentrimonium, Butyrospermum Parkii Butter, Panthenol, Polyquaternium-37, Keratin e Hidrolizuar, Fenoksyetanol, Polideceni i Hidrogjenizuar, Estelat e Jolobës së Hidrolizuar, Asopropetet e Izolit, Jopeta e Isopropës , Klorur Guar, Etilheksilglicerinë, Acid Citrik, Benzoole Natriumi, Linalool, Trideceth Citronellol Hydroxypropyltrimonium

The system consists of two serums (A and B) that work synergistically to address different aspects of pigmentation. This versatility allows for a tailored approach to individual skin needs.

 CFARE FUNKSIONI KA KY SET?

 Tre formula superiore me baza te buta dhe natyrale te pasura  me kertainen Micro Molekulare,Acidin Hyaluronic, vitaminen B5, Jojoba Oil and Shea butter,  e cila depërton lehtësisht në boshtin e flokëve dhe riparon dëmtimet e shkaktuara nga lyerja, dekolorimi, tharja, stilimi me pjaster apo masha,krehja,klori apo dhe faktoret e tjere te jashtem si si era, dielli apo kripa e detit.

 

PERDORIMI I TIJ?

SHAMPO: Aplikojeni në flokë të lagur dhe masazhojeni butesisht për 30 sekonda. Me pas, sholajeni me uje. Përsëriteni nëse është e nevojshme. Shoqerojeni me Maskë për flokë Micro Keratin Anti-frizz Micro keratin për rezultate më të mira.

MASKA:  Vendoseni në flokë të lagur të pastër duke i kushtuar vëmendje të veçantë (Prisni 5-10 minuta për të vepruar dhe më pas shpëlajeni mirë me shumë ujë.

KREMI PAS DUSHIT Vendosni kremin mbi flokë të lagur ose të thatë nga rrënjët deri te majat për të kontrolluar flokët e djegur dhe për të dhënë stilim. Mos e shpëlani me uje.

INGRENDIENTET

SHAMPO: A QUA, METYL ISETHIONATE, COCAMIDOPROPYL SODIUM LAUROYL BETAINE. TAURATA E SODIUM METYL OLEOYL COCOYL ISETHIONATE SODIUM, PIIENOXYETIIANOL, KERATIN IIYDROLYZED. KLORID SODIUM. PEG-120 PARFUM METYL. ALKOLI BENZYL. ACID QITRIK, Glicerinë. TREILALOSE, UREA. POLIKUATER- NIKM 7, PROPANEDIOL, GLIKOL PENTILEN. SERINE Ekstrakt fruta CITRUS LIMON. GLYCERYL POLYACRYLATE, ALGIN, SODIU'M IIYALURONATE. EXTRACT SALVIA, PULLULAN. Glukol kaprilil. DOSODIKM FOSFATI. OLEAT METIL. EXTRACT SIDERITIS SYRLACA. FOSFATI I POTASIUMIT, LINALOOLI, BENZOATI I SODIUMIT, TRIOLEATI I GLUKOSS, SORBATA E POTASIUMIT T GJETHS POMIFERA. CITRONELLOL.

MASKA: CETEARYL ALCOIIOL. P INRBRSIT BEIENTRIMONIUM: CIILORIDE. OLIVATI I EHIDROGJENUAR ETIIYLIIEXYL, RICINUS COMMUNIS VAJI I FARS. PANTIIENOL, STEARATI GLIKERIL. KERATINI IIDROLIZUAR. PHENOXYETIJANOL. VAJI ULLISHT IHIDROGJENUAR I PAPONONIFIKUESHEM, ISPROPYL ALCOHOL. METOSULFATI I BEHENTRIMONIKS. PARFUM, ETYLHEXYLGIYCERIN. BENZOAT SODIUM, SHQIPRI LINALOOL.

KREMI PAS DUSHIT : Aqua, alkool Cetearyl, Glicerinë, C9-12 Alkane, Klorur Behentrimonium, Butyrospermum Parkii Butter, Panthenol, Polyquaternium-37, Keratin e Hidrolizuar, Fenoksyetanol, Polideceni i Hidrogjenizuar, Estelat e Jolobës së Hidrolizuar, Asopropetet e Izolit, Jopeta e Isopropës , Klorur Guar, Etilheksilglicerinë, Acid Citrik, Benzoole Natriumi, Linalool, Trideceth Citronellol Hydroxypropyltrimonium

Share information about your brand with your customers. Describe a product, make announcements, or welcome customers to your store.

You may also like

Recently Viewed Products

Sorry, there are no products!