Natural Sunscreen SPF 50+

No review
Regular price 2,500 ALL
Regular price 2,500 ALL Sale price 2,500 ALL

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Nje krem dielli  natyral, i pasur me Oxid Zinku and antioksidant natural. I...

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Nje krem dielli  natyral, i pasur me Oxid Zinku and antioksidant natural. I pasur me Lecithin, i cili krijon nje barriere mbrojtese dhe ben te mundur pasqyrimin e rrezeve te diellit, pa i lejuar ato te deportojne ne lekure. Kjo e fundit, parandalon humbjen e lageshtise ne epiderme. Dy ingrendient te tjere shume te rendesishem jane vaji i karrotes dhe vitamina A, nje nutrient natyral per epidermen, e cila pergatit lekuren per ekpozimin e saj ne diell nga rrezet e demshme UV. Ne te njejten kohe, ingrendientet natyral, i mundesojne lekures hidratimin dhe shkelqimin absolut te saj.

SI DUHET TA PERDOR?

Aplikojeni me bollëk dhe në mënyrë të barabartë 15 minuta para ekspozimit në diell. Riaplikoni të paktën çdo 2 orë ose pas 80 minutash not ose djersitje.

KUJDES!

Vetem perr perdorim te jashtem. Nese produktin e merrni te thyer, te hapur nga elementi i sigurise, ju lutem, mos e perdorni! Ju keni te drejte ta ktheni dhe te rimbursoheni me nje produkt te ri.  

 

LISTA E INGRENDIENTEVE:

 AQUA, ZINC OXIDE, COCO-CAPRYLATE, OLUS OIL, POLYGLYCERYL-3 POLYRICINOLEATE, NEOPENTYL GLYCOL DIKEPTANGATE.PROPANEDIOL, DICAPRYLYL CARBONATE. DISTARCH PHOSPHATE HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL HYDROGENATED VEGETABLE OIL, GLYCERYL OLEATE LECITHIN, CAPRYLVL GLYCOL SODIUM CHLORIDE TRIETHOXYCADRYLYLSILANE CANDELILLA CERA PHENVI PROPANOL ETHYLHEXYL-GLYCERIN SODILM GLUCONATE TOCO PHEROL, DAUCUS CAROTA SATIVA ROOT EXTRACT, ASCORBYL PALMITATE.

The system consists of two serums (A and B) that work synergistically to address different aspects of pigmentation. This versatility allows for a tailored approach to individual skin needs.

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Nje krem dielli  natyral, i pasur me Oxid Zinku and antioksidant natural. I pasur me Lecithin, i cili krijon nje barriere mbrojtese dhe ben te mundur pasqyrimin e rrezeve te diellit, pa i lejuar ato te deportojne ne lekure. Kjo e fundit, parandalon humbjen e lageshtise ne epiderme. Dy ingrendient te tjere shume te rendesishem jane vaji i karrotes dhe vitamina A, nje nutrient natyral per epidermen, e cila pergatit lekuren per ekpozimin e saj ne diell nga rrezet e demshme UV. Ne te njejten kohe, ingrendientet natyral, i mundesojne lekures hidratimin dhe shkelqimin absolut te saj.

SI DUHET TA PERDOR?

Aplikojeni me bollëk dhe në mënyrë të barabartë 15 minuta para ekspozimit në diell. Riaplikoni të paktën çdo 2 orë ose pas 80 minutash not ose djersitje.

KUJDES!

Vetem perr perdorim te jashtem. Nese produktin e merrni te thyer, te hapur nga elementi i sigurise, ju lutem, mos e perdorni! Ju keni te drejte ta ktheni dhe te rimbursoheni me nje produkt te ri.  

 

LISTA E INGRENDIENTEVE:

 AQUA, ZINC OXIDE, COCO-CAPRYLATE, OLUS OIL, POLYGLYCERYL-3 POLYRICINOLEATE, NEOPENTYL GLYCOL DIKEPTANGATE.PROPANEDIOL, DICAPRYLYL CARBONATE. DISTARCH PHOSPHATE HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL HYDROGENATED VEGETABLE OIL, GLYCERYL OLEATE LECITHIN, CAPRYLVL GLYCOL SODIUM CHLORIDE TRIETHOXYCADRYLYLSILANE CANDELILLA CERA PHENVI PROPANOL ETHYLHEXYL-GLYCERIN SODILM GLUCONATE TOCO PHEROL, DAUCUS CAROTA SATIVA ROOT EXTRACT, ASCORBYL PALMITATE.

Share information about your brand with your customers. Describe a product, make announcements, or welcome customers to your store.

You may also like

Recently Viewed Products

Sorry, there are no products!