BackBack

Shimmery Body Cream

Lek 2,000

✨Cfare lloj kremi eshte ky?
Ky eshte nje krem hidratues trupi, I perbere nga bima e Pricly pear, perla, polisakaride dhe Aloe Vera.
Jo vetem qe e mban trupin shuem te hidratuar, por I jep atij dhe nje efekt rrezatues qe nxjerr ne pah lekuren e nxire dhe me shkelqim.

✨Kush mund ta perdure kete krem?
Kremi e ka origjinen e tij bimora mbi 95.7%, mund te perdoret ng ate gjitha moshat.

✨Kush jane Ingrendientet e tij?
INGREDIENTS: AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), MICA, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, GLYCERIN, SODIUM BENZOATE, BIOSACCHARIDE GUM-1, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER, ETHYLHEXYLGLYCERIN, OPUNTIA FICUS-
INDICA FRUIT EXTRACT, CI 77491, UREA, TREHALOSE, SERINE, PHENOXYETHANOL, PENTYLENE GLYCOL, CITRIC ACID, CARBOMER, GLYCERYL POLYACRYLATE, PULLULAN, CAPRYLYL GLYCOL, SODIUM HYALURONATE, ALGIN, TRIETHANOLAMINE,
DISODIUM PHOSPHATE, POTASSIUM SORBATE

✨Cilat jane Vulat e certifikuara per kete produkt?
🌱Vegan
🐰Cruelty-free
🧪Dermatologic Tested
♻️Recyclable Packaking

✨Cfare sasie ka produkti?

  250 ml ; 8.45 oz