SKIN SET

Lek 8,100 Lek 7,500

▫️PERSHKRIMI: Kater produkte ne funksion te njeri- tjetrit. Formula me cilësi tepër të pasur e te larte, Te pasura me biosakaride të stabilizuara të vitaminës C, shegës, Shalqiut, niacianamidet, nikotinamidet, te cilat vendosin një mburojë në lëkurën tuaj të mbrojtur nga radikalet e lira ndotesit e atmosferës ose rrezatimi UV.
Nje tjeter funksion i setit eshte kontributi ne minimizimin e poreve, dhe rrudhave te para. Kombinimi unik me niacinamide, acidit hialuronik dhe aloe vera chel, jane aleatë në hidratimin e menjëhershëm, i ofrojnë lëkurës tuaj lagështirën dhe freskinë e humbur.

▫️PERDORIMI: Produktet perdoren sipas linjes Lares, tonik, serum dhe hidratant.
Aplikimi i tyre bejet në fytyre dhe dekolte Vetëm për përdorim të jashtëm.

▫️FACE CLEANSER GEL

INGRENDIENTET: AQUA, SODIUM COCOYL ISETHIONATE, GLYCERIN, COCO-GLUCOSIDE, COCO-BE- TAINE, GLYCERYL STEARATE, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, CETEARYL ALCOHOL, SODIUM COCO-GLUCOSIDE TARTRATE, PHENOXYETHANOL, PALMITIC ACID, PERSEA GRATISSIMA OIL, GLYCERYL UNDECYLENATE, SODIUM CHLORIDE, STEARIC ACID, POLYACRYLATE-33,PROPOLIS EXTRACT, PARFUM, CUCUMIS SATIVUS FRUIT EXTRACT, PANTHENOL, PUNICA GRANATUM FRUIT EXTRACT, XANTHAN GUM, GLYCOLIC ACID, DISODIUM EDTA, HAMAMELIS VIRGINIANA LEAF EXTRACT, TOCOPHERYL ACETATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM HYDROXIDE, CITRIC ACID, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE


🌱Origjina Bimore: 96.035
120 ml ; 4,05 Oz

▫️FACE SERUM

INGRENDIENTET: AQUA, GLYCERIN, Polyglyceryl-4 laurate/succinate, NIACINAMIDE, PHENOXYETHANOL, XANTHAN GUM, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, SILICA, SODIUM ASCORBYL PHOSPHATE, SODIUM HYALURONATE, PARFUM, PUNICA GRANATUM FRUIT EXTRACT, SODIUM CITRATE, ETHYLHEXYLG- LYCERIN, SODIUM GLUCONATE, GELLAN GUM, CITRIC ACID, BIOSACCHARIDE GUM-4, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE NATURAL


🌱ORIGJINA BIMORE: 93.271%
40 ml; 1,35 Oz

▫️FACE TONER

INGRENDIENTET: AQUA, GLYCERIN, Polyglyceryl-4 laurate/succinate, NIACINAMIDE, PHENOXYETHANOL, XANTHAN GUM, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, SILICA, SODIUM ASCORBYL PHOSPHATE, SODIUM HYALURONATE, PARFUM, PUNICA GRANATUM FRUIT EXTRACT, SODIUM CITRATE, ETHYLHEXYLG- LYCERIN, SODIUM GLUCONATE, GELLAN GUM, CITRIC ACID, BIOSACCHARIDE GUM-4, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE NATURAL


🌱ORIGJINA BIMORE: 93.271%
40 ml; 1,35 Oz

▫️MOISTURISER

INGRENDIENTET: AQUA, COCO-CAPRYLATE, SUCROSEPOLYSTEARATE,CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PROPANEDIOL, BEHENYLALCOHOL, GLYCERIN, SODIUM POLYACRYLATE, CAPYLYL GLYCOL, C12-16 ALCOHOLS, TRIETHYLCITRATE, XANTHANGUM,GLYCERYLUNDECYLENATE, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, CETYL PALMITATE, PARFUM, PERSEAGRATISSIMA OL, SODIUM ASCORBYL PHOSPHATE, PALMITICACID, BENZOICACID HYDROGENATEDLECITHIN PUNICA GRANATUMFRUrTEXTRACT,SODIUMCITRATE, TOCOPHEROL, ALLANTOIN SODIUM GLUCONATE, HELIANTHUSANNUUS SEED OIL, PHENOXYETHANOLSODIUMHYALRONATE, BIOSACCHARIDE GUM-4,CITRICACID, POTASSIUMSORBATE, SODIUMBENZOATE


🌱ORIGJINA BIMORE: 93.27%
50 g: 3,38 Oz

🐰Cruelty-free
🌱Vegan
🧪Dermatologic Tested