BODY OIL SPF 30

No review
Regular price 2,000 ALL
Regular price 2,000 ALL Sale price 2,000 ALL

CFARE PRODUKTI ESHTE KY?

Vaj natyral nxires me mbrojtje SPF 30. Përbërja e...

CFARE PRODUKTI ESHTE KY?

Vaj natyral nxires me mbrojtje SPF 30. Përbërja e tij e vajrave vegjetale të kokosit, karrotes, lulediellit dhe baobab mban nivelet e lagështirës së lëkurës dhe në të njëjtën kohë mbron nga veprimi i radikalëve të lirë.
Perdoret per te gjitha llojet e lekurave dhe moshave.


SI DUHET TA PERDOR KETE PRODUKT?

 Shkundeni mirë dhe aplikojeni në mënyrë të njetrajtshme në fytyrë dhe trup të paktën 30 minuta para ekspozimit në diell. Përsëriteni përdorimin shpesh, veçanërisht pas djersitjes, notit ose fshirjes.

Ingrendientet Kyc

*Sunflower oil

*Coconut oil

*Baobab oil

*Carrot oil

*Tocopherol.

INGRENDIENT LIST

12-15 alkyl benzoate, C12-13 alkyl lactate, coco-caprylate, octocrylene, butyl methoxydibenzoylmethane, propanediol dicaprylate, diisopropyl sebacate, diisopropyl adipate, bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine, helianthus annuus seed oil, cocos nucifera oil, adansonia digitata seed oil, parfum, tocopherol, daucus carota fruit oil, benzyl salicylate, coumarin, hexyl cinnamal.
Ingredients may vary in some cases due to legislative provisions.

Sasia : 150 ml

The system consists of two serums (A and B) that work synergistically to address different aspects of pigmentation. This versatility allows for a tailored approach to individual skin needs.

CFARE PRODUKTI ESHTE KY?

Vaj natyral nxires me mbrojtje SPF 30. Përbërja e tij e vajrave vegjetale të kokosit, karrotes, lulediellit dhe baobab mban nivelet e lagështirës së lëkurës dhe në të njëjtën kohë mbron nga veprimi i radikalëve të lirë.
Perdoret per te gjitha llojet e lekurave dhe moshave.


SI DUHET TA PERDOR KETE PRODUKT?

 Shkundeni mirë dhe aplikojeni në mënyrë të njetrajtshme në fytyrë dhe trup të paktën 30 minuta para ekspozimit në diell. Përsëriteni përdorimin shpesh, veçanërisht pas djersitjes, notit ose fshirjes.

Ingrendientet Kyc

*Sunflower oil

*Coconut oil

*Baobab oil

*Carrot oil

*Tocopherol.

INGRENDIENT LIST

12-15 alkyl benzoate, C12-13 alkyl lactate, coco-caprylate, octocrylene, butyl methoxydibenzoylmethane, propanediol dicaprylate, diisopropyl sebacate, diisopropyl adipate, bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine, helianthus annuus seed oil, cocos nucifera oil, adansonia digitata seed oil, parfum, tocopherol, daucus carota fruit oil, benzyl salicylate, coumarin, hexyl cinnamal.
Ingredients may vary in some cases due to legislative provisions.

Sasia : 150 ml

Share information about your brand with your customers. Describe a product, make announcements, or welcome customers to your store.

You may also like

Recently Viewed Products

Sorry, there are no products!