BackBack

SUNSET SKIN SUMMER TOUCH

Lek 2,000

☀️ Cfare lloj produkti eshte ky vaj?
Ju prezantojme me formulen Luxoze te vajin nxires te perbera nga perla te presuara.
Ne krijimin e formules se vajit nxires, kemi menduar nje product qe do te sillte, te bukuren, natyralen, te shendetshmen dhe ushqyesen gjithashtu.


☀️Cilet jane ingrendientet kyc te tij?
Vaji Jojoba
Gjalpi I Kokosit
Karrota


☀️Si mundem ta perdor vajin?

Aplikoni 15 deri në 30 minuta para se të dilni në diell, për t’u futur ne det apo pishine.
Aplikojeni përsëri të paktën çdo dy orë dhe
menjëherë pas notit ose nëse është shpëlarë.

 

☀️Kush eshte lNCI list i vajit?

DICAPRYLYL CARBONATE, ETHYLHEXYL STEARATE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, DIBUTYL ADIPATE,
DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL
METHOXYPHENYL TRIAZINE, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, TOCOPHERYL ACETATE, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA)
SEED OIL, PARFUM (FRAGRANCE), TOCOPHEROL, COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER)SEED OIL, DAUCUS CAROTA (CARROT) SATIVA ROOT EXTRACT, BETA-CAROTENE, BHT,LINALOOL, CITRONELLOL

☀️Cfare sasie ka produkti?

100 ml ; 3.38 oz

☀ Cilat jane vulat e certifikuara per kete produkt?

🌱Vegan

🐰Cruelty-free

🧪Dermatologic Tested

♻️Recyclable Packaking