SUNSET SKIN SUMMER TOUCH

No review
Regular price 2,000 ALL
Regular price Sale price 2,000 ALL

☀️ Cfare lloj produkti eshte ky vaj?
Ju prezantojme me formulen Luxoze te vajin nxires te perbera nga...

☀️ Cfare lloj produkti eshte ky vaj?
Ju prezantojme me formulen Luxoze te vajin nxires te perbera nga perla te presuara.
Ne krijimin e formules se vajit nxires, kemi menduar nje product qe do te sillte, te bukuren, natyralen, te shendetshmen dhe ushqyesen gjithashtu.


☀️Cilet jane ingrendientet kyc te tij?
Vaji Jojoba
Gjalpi I Kokosit
Karrota


☀️Si mundem ta perdor vajin?

Aplikoni 15 deri në 30 minuta para se të dilni në diell, për t’u futur ne det apo pishine.
Aplikojeni përsëri të paktën çdo dy orë dhe
menjëherë pas notit ose nëse është shpëlarë.

 

☀️Kush eshte lNCI list i vajit?

DICAPRYLYL CARBONATE, ETHYLHEXYL STEARATE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, DIBUTYL ADIPATE,
DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL
METHOXYPHENYL TRIAZINE, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, TOCOPHERYL ACETATE, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA)
SEED OIL, PARFUM (FRAGRANCE), TOCOPHEROL, COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER)SEED OIL, DAUCUS CAROTA (CARROT) SATIVA ROOT EXTRACT, BETA-CAROTENE, BHT,LINALOOL, CITRONELLOL

☀️Cfare sasie ka produkti?

100 ml ; 3.38 oz

☀ Cilat jane vulat e certifikuara per kete produkt?

🌱Vegan

🐰Cruelty-free

🧪Dermatologic Tested

♻️Recyclable Packaking

The system consists of two serums (A and B) that work synergistically to address different aspects of pigmentation. This versatility allows for a tailored approach to individual skin needs.

☀️ Cfare lloj produkti eshte ky vaj?
Ju prezantojme me formulen Luxoze te vajin nxires te perbera nga perla te presuara.
Ne krijimin e formules se vajit nxires, kemi menduar nje product qe do te sillte, te bukuren, natyralen, te shendetshmen dhe ushqyesen gjithashtu.


☀️Cilet jane ingrendientet kyc te tij?
Vaji Jojoba
Gjalpi I Kokosit
Karrota


☀️Si mundem ta perdor vajin?

Aplikoni 15 deri në 30 minuta para se të dilni në diell, për t’u futur ne det apo pishine.
Aplikojeni përsëri të paktën çdo dy orë dhe
menjëherë pas notit ose nëse është shpëlarë.

 

☀️Kush eshte lNCI list i vajit?

DICAPRYLYL CARBONATE, ETHYLHEXYL STEARATE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, DIBUTYL ADIPATE,
DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL
METHOXYPHENYL TRIAZINE, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, TOCOPHERYL ACETATE, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA)
SEED OIL, PARFUM (FRAGRANCE), TOCOPHEROL, COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER)SEED OIL, DAUCUS CAROTA (CARROT) SATIVA ROOT EXTRACT, BETA-CAROTENE, BHT,LINALOOL, CITRONELLOL

☀️Cfare sasie ka produkti?

100 ml ; 3.38 oz

☀ Cilat jane vulat e certifikuara per kete produkt?

🌱Vegan

🐰Cruelty-free

🧪Dermatologic Tested

♻️Recyclable Packaking

Share information about your brand with your customers. Describe a product, make announcements, or welcome customers to your store.

You may also like

Recently Viewed Products

Sorry, there are no products!