BIOTIN & ROSEMARY HAIR SHAMPOO

No review
Regular price 1,700 ALL
Regular price Sale price 1,700 ALL

Përshkrimi: Shampo natyrale pastruese dhe kondicionuese e formuluar me biotin, rozmarine, proteina, peptide, aminoacide dhe...

Përshkrimi: Shampo natyrale pastruese dhe kondicionuese e formuluar me biotin, rozmarine, proteina, peptide, aminoacide dhe kripëra minerale, të cilat rrisin konsumin e oksigjenit te flokëve, si dhe aftësine e flokëve të hidratohet duke përmirësuar forcën e flokut dhe për ti mbrojtur nga dëmtimi. E pasur me fruta Kigelia - Ginko Bilboa -Salvia dhe ekstraktet e kanellës, ushqim specifik për nevojat e flokut, e njohur për uljen e inflamimit, stimulimin e mikroqarkullimit të skalpit, kontributin e seborreas dhe limitimin e rënies së flokut. 

 

Perdorimi:AplikonI pak sasi ne flok te lagur dhe masazhoni fillimisht skalpin e me pas majat e flokeve. Keshillohet te shoqerohet me serumin pas dushit per efekt me te shpejte.

 

Ingrendients: INGREDIENTS: AQUA. SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE. COCAMIDOPROPYL BETAINE. SODIUM METHYL OLEOYL TAURATE. SODIUM COCOYL ISE0THIONATE. PHENOXYETHANOL. HYDROLYZED SOY PROTEIN. PARFUM. PROPYLENE GLYCOL. SODIUM BENZOATE. BENZYL ALCOHOL. SODIUM TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCI NATE. CITRIC ACID, PANTHENOL, GLUCOSE. ZINC PCA. GLYCERIN, POLYQUATERNIUM 7. PANAX GINSENG ROOT EXTRACT. ARGININE HCL. BIOTIN. CITRULLINE. GLUCOSAMINE HCL. NIACINAMIDE. CHLORIDE. PROPANEDIOL. ORNITHINE HCL. ALLIUM CEPA BULB EXTRACT. POTASSIUM KIGELIA SALVIA SORBATE, PYRIDOXINE HCL. AFRICANA FRUIT EXTRACT. SCLAREA EXTRACT, GINKGO BILOBA LEAF EXTRACT. SORBIC ACID, BENZOIC ACID. BARK CINNAMOMUM ZEYLANICUM EXTRACT

 

Origjina natyrale: 90,4467%

 

✨Dermatologjikisht e testuar

🐰Cruelty-free

🌱 Vegane

 

 

300 ml ; 10,1 Oz

The system consists of two serums (A and B) that work synergistically to address different aspects of pigmentation. This versatility allows for a tailored approach to individual skin needs.

Përshkrimi: Shampo natyrale pastruese dhe kondicionuese e formuluar me biotin, rozmarine, proteina, peptide, aminoacide dhe kripëra minerale, të cilat rrisin konsumin e oksigjenit te flokëve, si dhe aftësine e flokëve të hidratohet duke përmirësuar forcën e flokut dhe për ti mbrojtur nga dëmtimi. E pasur me fruta Kigelia - Ginko Bilboa -Salvia dhe ekstraktet e kanellës, ushqim specifik për nevojat e flokut, e njohur për uljen e inflamimit, stimulimin e mikroqarkullimit të skalpit, kontributin e seborreas dhe limitimin e rënies së flokut. 

 

Perdorimi:AplikonI pak sasi ne flok te lagur dhe masazhoni fillimisht skalpin e me pas majat e flokeve. Keshillohet te shoqerohet me serumin pas dushit per efekt me te shpejte.

 

Ingrendients: INGREDIENTS: AQUA. SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE. COCAMIDOPROPYL BETAINE. SODIUM METHYL OLEOYL TAURATE. SODIUM COCOYL ISE0THIONATE. PHENOXYETHANOL. HYDROLYZED SOY PROTEIN. PARFUM. PROPYLENE GLYCOL. SODIUM BENZOATE. BENZYL ALCOHOL. SODIUM TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCI NATE. CITRIC ACID, PANTHENOL, GLUCOSE. ZINC PCA. GLYCERIN, POLYQUATERNIUM 7. PANAX GINSENG ROOT EXTRACT. ARGININE HCL. BIOTIN. CITRULLINE. GLUCOSAMINE HCL. NIACINAMIDE. CHLORIDE. PROPANEDIOL. ORNITHINE HCL. ALLIUM CEPA BULB EXTRACT. POTASSIUM KIGELIA SALVIA SORBATE, PYRIDOXINE HCL. AFRICANA FRUIT EXTRACT. SCLAREA EXTRACT, GINKGO BILOBA LEAF EXTRACT. SORBIC ACID, BENZOIC ACID. BARK CINNAMOMUM ZEYLANICUM EXTRACT

 

Origjina natyrale: 90,4467%

 

✨Dermatologjikisht e testuar

🐰Cruelty-free

🌱 Vegane

 

 

300 ml ; 10,1 Oz

Share information about your brand with your customers. Describe a product, make announcements, or welcome customers to your store.

You may also like

Recently Viewed Products

Sorry, there are no products!