BIOTIN & ROSEMARY HAIR SERUM

No review
Regular price 2,400 ALL
Regular price Sale price 2,400 ALL

CFARE...

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

 Nje serum revolucionar i pasur me Biotin, rozmarine, proteina, peptide, aminoacide dhe kripëra minerale, të cilat rrisin konsumin e oksigjenit te flokëve, si dhe aftësine e flokut të hidratohet duke përmirësuar forcën e flokut dhe për ti mbrojtur nga dëmtimi. Kombinimi i frutave Kigelia - Ginko Bilboa -Salvia dhe ekstraktet e kanellës, është ushqimi për të cilin ka nevojë floku për të ulur inflamimin, stimuluar mikroqarkullimin e skalpit, kontribuar seborrean dhe limituar rënien e flokut. Formula jo e yndyrshme e pasur në polisakaridet e niseshtesë së patates dhe  materialin e rinovueshëm multifunksional të kallamit të sheqerit, e lë flokun tuaj të shëndetshem dhe me shkëlqim.

 

SI DUHET TA PERDOR?

 Aplikohet lehtësisht në flokë të pa thare plotesisht ,pas larjes dhe masazhohet në skalp deri në absorbim të plotë.

 

 

INGREDIENTET

AQUA, PENTYLENE GLYCOL. SOY HYDROLYZED PROTEIN, PEG 10 HYDROGENATED CASTOR OIL. PROPYLENE GLYCOL, PROPANEDIOL. PANTHENOL. POLYQUATERNIUM 22, ZINC PCA, GLUCOSE. GLYCERIN, CAPRYLYL GLYCOL. STARCH HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE. SODIUM BENZOATE, PARFUM, PANAX GINSENG ROOT EXTRACT, ARGININE HCL. BIOTIN, CITRULLINE, GLUCOSAMINE HCL. NIACINAMIDE. ORNITHINE HCL. ALLIUM CEPA BULB EXTRACT, POTASSIUM SORBATE. PYRIDOXINE HCL, LAURUS NOBILIS LEAF OIL. KIGELIA AFRICANA FRUIT EXTRACT, SODIUM LACTATE. UREA. LACTIC ACID. GINKGO BILOBA LEAF EXTRACT, SALVIA SCLAREA EXTRACT, BENZOIC ACID. SORBIC ACID, CINNAMOMUM ZEYLANICUM BARK EXTRACT, SODIUM HYDROXIDE. EUGENOL, LINALOOL

 

Origjina natyrale: 94,588%

 

 

100 ml ; 3.38 Oz

The system consists of two serums (A and B) that work synergistically to address different aspects of pigmentation. This versatility allows for a tailored approach to individual skin needs.

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

 Nje serum revolucionar i pasur me Biotin, rozmarine, proteina, peptide, aminoacide dhe kripëra minerale, të cilat rrisin konsumin e oksigjenit te flokëve, si dhe aftësine e flokut të hidratohet duke përmirësuar forcën e flokut dhe për ti mbrojtur nga dëmtimi. Kombinimi i frutave Kigelia - Ginko Bilboa -Salvia dhe ekstraktet e kanellës, është ushqimi për të cilin ka nevojë floku për të ulur inflamimin, stimuluar mikroqarkullimin e skalpit, kontribuar seborrean dhe limituar rënien e flokut. Formula jo e yndyrshme e pasur në polisakaridet e niseshtesë së patates dhe  materialin e rinovueshëm multifunksional të kallamit të sheqerit, e lë flokun tuaj të shëndetshem dhe me shkëlqim.

 

SI DUHET TA PERDOR?

 Aplikohet lehtësisht në flokë të pa thare plotesisht ,pas larjes dhe masazhohet në skalp deri në absorbim të plotë.

 

 

INGREDIENTET

AQUA, PENTYLENE GLYCOL. SOY HYDROLYZED PROTEIN, PEG 10 HYDROGENATED CASTOR OIL. PROPYLENE GLYCOL, PROPANEDIOL. PANTHENOL. POLYQUATERNIUM 22, ZINC PCA, GLUCOSE. GLYCERIN, CAPRYLYL GLYCOL. STARCH HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE. SODIUM BENZOATE, PARFUM, PANAX GINSENG ROOT EXTRACT, ARGININE HCL. BIOTIN, CITRULLINE, GLUCOSAMINE HCL. NIACINAMIDE. ORNITHINE HCL. ALLIUM CEPA BULB EXTRACT, POTASSIUM SORBATE. PYRIDOXINE HCL, LAURUS NOBILIS LEAF OIL. KIGELIA AFRICANA FRUIT EXTRACT, SODIUM LACTATE. UREA. LACTIC ACID. GINKGO BILOBA LEAF EXTRACT, SALVIA SCLAREA EXTRACT, BENZOIC ACID. SORBIC ACID, CINNAMOMUM ZEYLANICUM BARK EXTRACT, SODIUM HYDROXIDE. EUGENOL, LINALOOL

 

Origjina natyrale: 94,588%

 

 

100 ml ; 3.38 Oz

Share information about your brand with your customers. Describe a product, make announcements, or welcome customers to your store.

You may also like

Recently Viewed Products

Sorry, there are no products!