NATURAL FOAM CLEANSER

No review
Regular price 1,400 ALL
Regular price 1,400 ALL Sale price 1,400 ALL

Cfare produkti eshte ky?

Një pastrues i butë dhe miqesor me lekuren, i cili shnderrohet ne...

Cfare produkti eshte ky?

Një pastrues i butë dhe miqesor me lekuren, i cili shnderrohet ne trajten e shkumes pasi del nga pipeta e paketimit kur pompohet. Tekstura e tij pastron  butësisht epidermen,dhe ndotësit e shkaktuar nga faktoret e jashtem, ne lekure. Ky lares, arrin te balancoje lageshtine e lekures dhe ta mbaje ate te hidratuar. Dardha e embel,pjese e ingrendieteve te ketij laresi, arrin ti jap lekures nje butesi dhe ndjesi freskuese.

  • E krijuar per t’u perdorur nga te gjitha moshat & tipologjite e lekurave.
  • Origjina natyrale: 94.7%

 

Si ta perdor kete produkt?

Aplikoni një sasi të vogël shkume në duart tuaja dhe masazhojeni butësisht në fytyrë me lëvizje rrethore per disa sekonda. Sugjerohet ta shplani me uje te vaket ne te ftohte.

 

KUJDES:

Vetem per perdorim te jashtem! Nese produktin e merrni te demtuar apo te hapur, ju lutem, mos e perdorni! Ju keni te drejte ta ktheni dhe te rimbursoheni me nje produkt te ri. 


INGRENDIENTET:

AQUA, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERIN, COCAMIDOPROPYL
BETAINE, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, SODIUM LAUROYL GLUTAMATE, PEG-40
HYDROGENATED CASTOR OIL, PHENOXYETHANOL, SODIUM CHLORIDE, SODIUM
LACTATE, PANTHENOL, CITRIC ACID, PROPYLENE GLYCOL,
ETHYLHEXYLGLYCERIN, OPUNTIA FICUS-INDICA FRUIT EXTRACT, PARFUM,
POLYQUATERNIUM-7, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, SODIUM BENZOATE,
POTASSIUM SORBATE

The system consists of two serums (A and B) that work synergistically to address different aspects of pigmentation. This versatility allows for a tailored approach to individual skin needs.

Cfare produkti eshte ky?

Një pastrues i butë dhe miqesor me lekuren, i cili shnderrohet ne trajten e shkumes pasi del nga pipeta e paketimit kur pompohet. Tekstura e tij pastron  butësisht epidermen,dhe ndotësit e shkaktuar nga faktoret e jashtem, ne lekure. Ky lares, arrin te balancoje lageshtine e lekures dhe ta mbaje ate te hidratuar. Dardha e embel,pjese e ingrendieteve te ketij laresi, arrin ti jap lekures nje butesi dhe ndjesi freskuese.

  • E krijuar per t’u perdorur nga te gjitha moshat & tipologjite e lekurave.
  • Origjina natyrale: 94.7%

 

Si ta perdor kete produkt?

Aplikoni një sasi të vogël shkume në duart tuaja dhe masazhojeni butësisht në fytyrë me lëvizje rrethore per disa sekonda. Sugjerohet ta shplani me uje te vaket ne te ftohte.

 

KUJDES:

Vetem per perdorim te jashtem! Nese produktin e merrni te demtuar apo te hapur, ju lutem, mos e perdorni! Ju keni te drejte ta ktheni dhe te rimbursoheni me nje produkt te ri. 


INGRENDIENTET:

AQUA, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERIN, COCAMIDOPROPYL
BETAINE, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, SODIUM LAUROYL GLUTAMATE, PEG-40
HYDROGENATED CASTOR OIL, PHENOXYETHANOL, SODIUM CHLORIDE, SODIUM
LACTATE, PANTHENOL, CITRIC ACID, PROPYLENE GLYCOL,
ETHYLHEXYLGLYCERIN, OPUNTIA FICUS-INDICA FRUIT EXTRACT, PARFUM,
POLYQUATERNIUM-7, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, SODIUM BENZOATE,
POTASSIUM SORBATE

Share information about your brand with your customers. Describe a product, make announcements, or welcome customers to your store.

You may also like

Recently Viewed Products

Sorry, there are no products!