VEGAN MICRO KERATIN HAIR MASK

No review
Regular price 1,600 ALL
Regular price Sale price 1,600 ALL

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

 Formulë superiore me keratin mikro molekulare vegane që mund të depërtojë...

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

 Formulë superiore me keratin mikro molekulare vegane që mund të depërtojë lehtësisht në teksturen e flokëve, duke rritur strukturën e brendshme të proteinave. Vaji i ricinit përmirëson pamjen e flokëve të thatë dhe të dëmtuar duke parandaluar ndarjen e majave. Për më tepër, provitamina B5 dhe agjentët e kondicionimit japin ekstra ushqim dhe zbutje për të krehur flokët me lehtesi.

 

SI DUHET TA PERDOR ?

Vendoseni në flokë të lagur të pastër duke i kushtuar vëmendje të veçantë (Prisni 5-10 minuta për të vepruar dhe më pas shpëlajeni mirë me shumë ujë.

 

INGRENDIENTET

CETEARYL ALCOIIOL. P INRBRSIT BEIENTRIMONIUM: CIILORIDE. OLIVATI I EHIDROGJENUAR ETIIYLIIEXYL, RICINUS COMMUNIS VAJI I FARS. PANTIIENOL, STEARATI GLIKERIL. KERATINI IIDROLIZUAR. PHENOXYETIJANOL. VAJI ULLISHT IHIDROGJENUAR I PAPONONIFIKUESHEM, ISPROPYL ALCOHOL. METOSULFATI I BEHENTRIMONIKS. PARFUM, ETYLHEXYLGIYCERIN. BENZOAT SODIUM, SHQIPRI LINALOOL.

 

Sasia: 200 ml

The system consists of two serums (A and B) that work synergistically to address different aspects of pigmentation. This versatility allows for a tailored approach to individual skin needs.

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

 Formulë superiore me keratin mikro molekulare vegane që mund të depërtojë lehtësisht në teksturen e flokëve, duke rritur strukturën e brendshme të proteinave. Vaji i ricinit përmirëson pamjen e flokëve të thatë dhe të dëmtuar duke parandaluar ndarjen e majave. Për më tepër, provitamina B5 dhe agjentët e kondicionimit japin ekstra ushqim dhe zbutje për të krehur flokët me lehtesi.

 

SI DUHET TA PERDOR ?

Vendoseni në flokë të lagur të pastër duke i kushtuar vëmendje të veçantë (Prisni 5-10 minuta për të vepruar dhe më pas shpëlajeni mirë me shumë ujë.

 

INGRENDIENTET

CETEARYL ALCOIIOL. P INRBRSIT BEIENTRIMONIUM: CIILORIDE. OLIVATI I EHIDROGJENUAR ETIIYLIIEXYL, RICINUS COMMUNIS VAJI I FARS. PANTIIENOL, STEARATI GLIKERIL. KERATINI IIDROLIZUAR. PHENOXYETIJANOL. VAJI ULLISHT IHIDROGJENUAR I PAPONONIFIKUESHEM, ISPROPYL ALCOHOL. METOSULFATI I BEHENTRIMONIKS. PARFUM, ETYLHEXYLGIYCERIN. BENZOAT SODIUM, SHQIPRI LINALOOL.

 

Sasia: 200 ml

Share information about your brand with your customers. Describe a product, make announcements, or welcome customers to your store.

You may also like

Recently Viewed Products

Sorry, there are no products!