SCALP SCRUB

Lek 1,500

100% organic.Pastron,exfolon,heq papasterite,yndyren,zbokthin dhe aromen e keqe.Heq dhe pastron ne menyre te shkelqyer qelizat e vdekura si dhe zbut dhe hidraton skalpin.

INGRENDIENTET AKTIV: ESTERET E KRIPES. SE DETITI, GJALP KOKOSI,j VAJI I JOJOBES.

Sasia : 200 ml